Вівторок, 23 Липня, 2024

Як заблокувати новини про Трампа, політику тощо

Якщо дратує загальна метушня стосовно якогось явища, чи то перемога Дональда Трампа, чи покемони, зрада, перемога, чи Гаррі Поттер, наведені нижче розширення для браузерів – саме для вас. Створіть необхідні фільтри і не відволікайтесь на те, чого не бажаєте бачити в Мережі.

У браузері Firefox встановіть розширення Web Site Filter. Діє розширення доволі радикально: повністю блокує веб-сторінку, якщо на ній присутні ключові слова. За замовчуванням діє фільтрація «дорослого» контенту, усі необхідні вам фільтри необхідно створювати власноруч.

Для Chrome створено аналогічні інструменти, що дозволяють приховати небажаний вміст.

content_block02

Розширення з красномовною назвою Spoiler Alert блокує сторінки за ключовими словами. У налаштуваннях можна вибрати, за якими словами відбувається фільтрація, або задати їх самостійно.

Для блокування небажаної інформації радимо скористатися корисним розширенням Remove All Politics From Facebook. Достатньо встановити й увімкнути розширення для того, щоб приховати майже всі пости про політику. На локальні чвари не розповсюджується, однак згадки про Трампа прибирає влучно.

content_block01

Ще один варіант – розширення F.B.(FluffBusting)Purity. Його можливості набагато ширші, ніж просте блокування записів за вказаними ключовими словами. Для налаштування фільтрів клацніть на новому пункті FBP та додайте всі необхідні стоп-слова та фрази у розділі чорного списку.

Дане розширення також доступне і для Firefox, однак у моєму випадку чомусь відверто відмовилось працювати.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися