Середа, 22 Травня, 2024

Як заблокувати оновлення Viber на ПК

Деякі програми настільки захопилися оновленнями, що випускають апдейти по кілька разів на місяць. На додаток такі додатки ще й позбавляють користувача можливості вимкнути ці апдейти. Це незручно, адже комп’ютер може бути підключеним через мобільний інтернет. Також особливо «цікаво» стає, коли свіжа версія виходить з якимось багом і користувач потрапляє у замкнуте коло, в якому щоразу після повернення попередньої робочої версії вона автоматично оновлюється до нової непрацездатної. Одна з таких програм – месенджер Viber і йому досить легко заблокувати оновлення на Windows.

Для блокування автоматичних оновлень Viber на ПК необхідно закрити йому доступ до його серверу оновлень. Це можна зробити за допомогою файрволу на вашому роутері Wi-Fi чи за допомогою файлу Hosts на Windows. В останньому випадку зробіть такі дії:

  • Відкрийте файловий менеджер та увімкніть в ньому відображення прихованих файлів. Для Провідника Windows це можна зробити в меню «Вид» в опції «Параметри папок».
  • Перейдіть за адресою c:\Windows\System32\drivers\etc\
  • Відкрийте файл Hosts за допомогою блокноту та в кінці файлу допишіть 127.0.0.1 viber.com.

Тепер будь-які запити Viber до серверу оновлення відправлятимуться на неіснуючу IP-адресу і месенджер перестане набридати вам своїми апдейтами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися