Як заблокувати спам SMS на iPhone

Перше, що можна зробити, отримавши спам, - це заблокувати номер. Це убезпечить від того, щоб номер надсилав спам у майбутньому.

Хоча не існує куленепробивного способу гарантувати блокування спаму, користувачі iPhone можуть вжити заходів, щоб обмежити кількість небажаних повідомлень, а також їхню видимість.

Перше, що можна зробити, отримавши спам, – це заблокувати номер. Це убезпечить від того, щоб номер надсилав спам у майбутньому. Для цього відкрийте текстове повідомлення, а потім натисніть на номер. Після цього у наступному меню натисніть кнопку «Інформація» і тапніть опцію «Заблокувати цього абонента».

Іншим варіантом обмеження спаму в iPhone є фільтрування повідомлень від невідомих відправників. За допомогою цієї опції послання, які надходять з невідомого номера не в адресній книзі, потраплятимуть в окрему папку.

Щоб увімкнути функцію фільтрування перейдіть у Налаштування > Повідомлення. Прокрутіть вниз і активуйте Фільтрувати невідомих відправників.

Пам’ятайте, що такий фільтр може також перехоплювати неспамові тексти від компаній. Якщо ви ввімкнете цей фільтр, не забудьте часто перевіряти вкладку Невідомі відправники у програмі Повідомлення.

Коли ви використовуєте iMessage, платформу обміну повідомленнями Apple, ви можете повідомляти про спам і небажані повідомлення в ній. Якщо відправника немає у ваших контактах і він має інші критерії спаму, Apple пропонує прапорець, який говорить, що ці повідомлення можуть бути небажаними або спамом.

Якщо ви хочете повідомити про одне з цих повідомлень, торкніться кнопки Повідомити про небажані повідомлення, натисніть Видалити та Повідомити про небажані повідомлення.

Позбавтеся від дзвінків з невідомих номерів. Дзвінки й надалі здійснюватимуться, але безпосередньо на голосову пошту. Телефонні дзвінки з номерів, на які ви раніше надсилали повідомлення, зможуть проходити. Щоб увімкнути цю функцію, перейдіть у Налаштування > Телефон і ввімкніть параметр Вимкнути звук невідомих абонентів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я