Середа, 6 Грудня, 2023

Як заблокувати Windows 11, якщо ви хочете залишитися на Windows 10

Windows 11 вийшла неоднозначною операційною системою. У ній є багато нових можливостей, але також багато чого стало менш зручним або звичним. Microsoft розсилає оновлення до нової ОС, але якщо вона вам не подобається, можна його заблокувати. Це дозволить залишитися на попередній ОС.

Для блокування установки Windows 11 можна використовувати два різні способи. Користувачі Windows 10 Pro для цього можуть залучити редактор групової політики або виконати безпосереднє редагування реєстру операційної системи. Для користувачів Windows 10 Home внесення правок до реєстру є єдиним варіантом.

Щоб заблокувати апдейт до нової ОС через редагування реєстру спершу натисніть Windows + R та введіть regedit, після чого натисніть Enter для запуску редактору реєстру.

Наступним кроком перейдіть в редакторі реєстру за адресою Computer \ HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ WindowsUpdate.

У цій папці створіть новий параметр DWORD (32-розрядне) під назвою TargetReleaseVersion і призначте йому значення 1. Створіть ще один параметр DWORD (32-розрядне) під назвою TargetReleaseVersionInfo і призначте йому значення 21H1.

При блокуванні апдейту до Windows 11 через редактор групової політики перейдіть за адресою Політика локального комп’ютера > Конфігурація комп’ютера > Адміністративні шаблони > Компоненти Windows > Windows Update > Windows Update для бізнесу та двічі клацніть “Вибрати версію цільового оновлення функції”. Введіть 21H1 і натисніть ОК перед перезавантаженням комп’ютера.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися