Субота, 2 Березня, 2024

З роутером Wi-Fi від ASUS вищі шанси залишитися задоволеним: опитування задоволеності роутерами Wi-Fi в 2021

За підсумками 2021 року користувачі виявилися щасливішими зі своїми маршрутизаторами. Такі результати надало опитування JD Power про про задоволеність клієнтів маршрутизатором, який підключається до Wi-Fi у них вдома.

Свіже дослідження організації оцінює задоволеність клієнтів маршрутизаторами на рівні 884 з 1000 в 2021 році. Це вище показника 826 в 2020 році. Найбільшого приросту в цій категорії вдалося досягнути за рахунок підвищення задоволеності діапазоном покриття Wi-Fi, який виріс на 20 пунктів в порівнянні з минулим роком.

Ієн Грінблатт, Керуючий директор JD Power, зазначає, що 2020 рік був важким роком для галузі, оскільки через пандемію COVID-19 мільйони людей раптово почали працювати, вчитися і спілкуватися з дому щодня. Це підштовхнуло домашнє обладнання Wi-Fi до межі і призвело до зниження задоволеності маршрутизаторами в 2020 році. Але показники починають зростати, говорить Грінблатт.

“Клієнти тепер освоюються і цінують свої бездротові з’єднання, – пояснює Грінблатт. – Результати дослідження також показують зростання задоволеності обслуговуванням клієнтів, а це означає, що представники служби підтримки клієнтів роблять серйозну роботу з вирішення проблем клієнтів”.

Серед ключових виробників Wi-Fi маршрутизаторів перше місце за задоволеністю клієнтів посіла Asus із середнім балом 859. TP-Link фінішувала другим з результатом 855, в той час як ARRIS взяв бронзу з рахунком 853.

Оцінки за 2021 рік припадають на перехідний період в індустрії маршрутизаторів. Новітнє покоління технології Wi-Fi, 802.11 ax або Wi-Fi 6, дебютувало в 2019 році і з тих пір стало стандартом де-факто для нових пристроїв бездротового обладнання.

Одночасно ми спостерігаємо неухильне зростання числа мережевих маршрутизаторів, здатних використовувати кілька пристроїв для забезпечення кращого покриття Wi-Fi по всьому будинку, поряд з більш доступними системами початкового рівня. Wi-Fi 6E (це нове позначення для технології передачі даних у надширокому діапазоні 6 ГГц) також починає вкорінюватися.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися