П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Як записати всі збережені у Chrome паролі в окремий файл

В останніх версіях браузера Google можна зберегти всі паролі у файл. Його потім можна відкрити, наприклад, в Excel або імпортувати в сторонній менеджер паролів.

В адресному рядку браузера введіть команду chrome://flags/#password-export і натисніть Enter. Це пряме посилання на відповідну опцію налаштування Password export, яку необхідно активувати, вибравши праворуч пункт Enabled. Після завершення перезапустіть браузер.

Після повторного відкриття веб-навігатора перейдіть у його налаштування і через пошук знайдіть розділ «Налаштування паролів» (Manage passwords). Праворуч від заголовка «Сайти зі збереженими паролями» натисніть на три точки і виберіть «Експортувати». Натисніть «Експорт паролів» і виберіть місце збереження CSV-файлу.

Отриманий файл можна імпортувати в будь-який популярний менеджер паролів, наприклад, в 1Password або LastPass. Також його можна відкрити через Excel і переглянути всі свої паролі. Вони знаходяться у відкритому вигляді, тому з цим файлом варто бути дуже обережним.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися