Четвер, 22 Лютого, 2024

Власникам Samsung Galaxy доведеться шукати новий відеоредактор після виходу Android P

Власники мобільних апаратів Samsung скоро не зможуть редагувати відеокліпи через вбудований додаток Movie Maker. Остання версія цієї фірмової програми вже виводить повідомлення, що перестане працювати після виходу Android P. У Samsung також попереджають, що всі проекти в цьому додатку зникнуть, і їх варто зберегти заздалегідь.

Точна причина чому у Samsung вирішили прибрати Movie Maker, невідома. Це може бути вимога Google використовувати лише сучасний програмний інтерфейс API, що може вимагати переробки Movie Maker. Деякі експерти також прогнозують, що Samsung може готувати їй заміну.

З виходом Android 9 перестануть працювати також багато інших додатків на телефонах різних вендорів. Google повідомила, що додатки у Play Store повинні будуть використовувати програмний інтерфейс API, який не старше одного року від найсвіжішого релізу ОС. Мінімальний рівень API, який вбудований у Android P, – API v17. Він відповідає Android 4.2. Це також означає, що свіжі версії Android не зможуть запустити старіші додатки.

Очікується, що Google покаже фінальну версію Android 9 P на конференції Google I/O 2018, яка відбудеться на початку травня 2018 року. Нова система також принесе підтримку вирізу в екрані, поліпшений штучний інтелект для камери та інші можливості.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися