Четвер, 25 Липня, 2024

Як запустити Android на iPhone чи iPod

Оновити свій старий гаджет Apple можна за допомогою операційної системи від Google. Ви можете встановити Android на iPhone 2G або 3G, а також iPod першого покоління. Це дозволяє проект iDroid, який забезпечить ваш гаджет Android 2.2.1 Froyo.

Завантажте інструмент OiB Tools for Windows та встановіть його. Також завантажте iBOOT, вибравши серед доступних варіантів той, який найбільше підходить для вашого гаджета.

Перейдіть у папку зі встановленим OpeniBoot Tools та скопіюйте до неї завантажені файли iBoot.

Наступним кроком запустіть iTunes (бажано мати стару версію) та під’єднайте до нього гаджет Apple. Відновіть прошивку iPhone чи iPod до підтримуваних версій. Для програвача можна скористатися готовим зліпком IPSW.

Установіть на ПК драйвери для прошивки пристрою Apple. Запустіть у Windows командний рядок та введіть у ньому команду hdwiz – це активує пошук нових драйверів. Саме програмне забезпечення знаходиться в папці OpeniBoot Tools.

Якщо ви все зробили правильно, ви маєте розпочати установку драйверів для пристрою Apple Mobile Device (Open iBoot Mode).

Проведіть джейлбрейк гаджета за допомогою цієї версії злому від Redsnow 0.9.4. Запустіть цю програму, вкажіть на прошивку IPSW та дочекайтеся кінця аналізу. Переконайтеся, що разом із джейлбрейком на гаджет встановиться магазин додатків Cydia. Потім повторно підключіть гаджет Apple, затиснувши при цьому кнопку живлення. Джейлбрейк Redsnow далі проведе всі операції автоматично.

У Cydia завантажте BootLace та у ньому завантажте iDroid. Це відкриє доступ до Android 2.2.1 Froyo у версії для Apple.

На iPod відтепер є Android, і залишається організувати можливість його завантаження. Для цього запустіть командний рядок і перейдіть у папку з OpeniBoot Tools. Переведіть пристрій у режим відновлення та введіть команду loadibec oeniboot.img3:

Пристрій перезавантажиться і перейде в режим OpeniBoot. У ньому знайдіть консоль та натисніть кнопку «Додому». Розпочнеться інсталяція необхідних програм, і по завершенні на екрані з’явиться великий напис OpeniBoot.

Введіть у командному вікні на ПК рядок oibc.exe, але не натискайте Enter, а двічі клацніть кнопку «Додому». Після цього натисніть на ПК клавішу вводу, і на екрані комп’ютера має з’явитися такий напис:

Надрукуйте команду install і по завершенні перезавантажте iPod командою reboot. Після цього гаджет запропонує вибрати, яку ОС завантажувати. Переміщатися між пунктами можна кнопкою живлення.

За матеріалами: F.C.E. 365 TV

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися