Середа, 29 Травня, 2024

Як записувати телефонні дзвінки на iPhone

У iPhone немає вбудованої функції, яка дозволяє записувати дзвінки. Але є багато законних причин захотіти записати дзвінок, зроблений на iPhone. І хороша новина полягає в тому, що є способи зробити це. Це трохи складніше, оскільки використовуються сторонні рішення проблеми. У вас є два варіанти запису голосових дзвінків на iPhone: програмний або апаратний.

Ви можете подумати, що «для цього існує програма», яка надає можливість запису дзвінків на iPhone. Але це не так просто, оскільки Apple блокує додаткам доступ до телефонного додатку на айфоні.

Тим не менш, є такі варіанти, як TapeACall (https://apps.apple.com/us/app/tapeacall-call-recorder/id573751328) або NoNotes (https://apps.apple.com/us/app/call-recording). -by-nonotes/id522637615).

Проста у користуванні служба Google Voice пропонує вам номер, до якого ви можете отримати доступ на своєму iPhone та інших пристроях. Після налаштування облікового запису Google Voice перейдіть до «Налаштувань», а потім «Дзвінки» та «Вхідні виклики». Тут ви можете ввімкнути перемикач, який дозволяє вмикати та вимикати запис, натискаючи клавішу 4 на цифровій клавіатурі вашого iPhone під час дзвінків. Запис буде переслано на вашу електронну пошту після того, як ви закінчите, або його можна знайти серед ваших голосових повідомлень у програмі.

Основним обмеженням запису дзвінків Google Voice є те, що служба записує лише вхідні дзвінки. Ви не можете записувати свої дзвінки. Під час запису автоматичний голос повідомить, що дзвінок записується, щоб запобігти будь-яким легальним проблемам.

Якщо ви не вражені програмними методами, то зараз саме час вдатися до чогось більш незграбного, але, можливо, надійнішого: окремого апаратного забезпечення.

Якщо ви не турбуєтесь про якість, ви можете просто поставити телефон на гучномовець, а потім увімкнути інший пристрій, який запише звук. Тихе місце для цього є обов’язковим, якщо ви не хочете, щоб зовнішній шум спотворив запис вашої розмови.

Якщо ви не проти витратити трохи більше, ви можете інвестувати в мікрофон-вкладиш, наприклад, мікрофон Olympus TP8. Він підключається до мікрофонного порту вашого комп’ютера або диктофона, і ви можете нормально тримати телефон біля вуха, а він запише все, що говорите ви та ваші співрозмовники.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися