Вівторок, 28 Травня, 2024

Як заряджати iPhone удвічі швидше

Одним із способів пришвидшити заряджання iPhone є активація «режиму літака». При цьому ви залишитеся тимчасово без зв’язку та мобільного інтернету, що не завжди зручно. Є простіше рішення, яке позбавлене цієї незручності.

Щоб ваш iPhone заряджався майже вдвічі швидше, просто підключіть його до мережевого адаптера від iPad. На сторінці техпідтримки Apple прямо говорить про те, що блоки живлення від планшетів підходять для заряджання будь-якої моделі iPhone або iPod.

Стандартний зарядний пристрій для iPhone передбачає заряджання із силою струму в 1 ампер, а адаптер від iPad підтримує 2,1 ампера. Саме тому ви можете зарядити свій iPhone до 100% за допомогою потужного зарядного пристрою значно швидше. Але ця порада працює тільки з iPhone 6 і iPhone 6s. Заряджати більш ранні моделі за допомогою адаптера від iPad можна, але пришвидшити процес не вдасться. Усе тому, що попередні моделі iPhone були обмежені потужністю в 5 Вт, а нові смартфони підтримують до 12 Вт.

1 коментар

  1. Я так свого акумулятора, можна сказати, на смерть прирік – покористувався з місяць зарядкою айпада і мій смартфон почав розряджатись десь утричи швидше. Довелось ставити нову батарею для iphone 5s, знайшов наче недорого – https://gmart.com.ua/parts/originalnyj-akkumulyator-iphone-5s.html але ж все одно, 300 гривень на дорозі сьогодні не валяються. Чорт його знає, що то було, може і не в зарядному справа, а в самій батареї, але зв’язок був очевидний.

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися