Середа, 17 Липня, 2024

Як завантажувати на диск фотографії з Instagram

Instagram пропонує зручний сервіс для перегляду фотографій мільйонів людей. Однак контент у ньому швидкоплинний і нещодавно публічно доступні кадри можуть стати приватними або їх можуть взагалі видалити. При потребі мати надійний доступ до фотографій з Instagram їх варто завантажити у пам’ять свого пристрою.

Найпростішим способом зберегти фотографію з Instagram є створення скриншоту з нею.

Щоб зберегти власні фотографії Instagram у додатку цієї соцмережі відкрийте свій профіль, тапнувши на іконку у вигляді особи або на фото свого профіля в нижній частині екрану.

На сторінці свого профілю натисніть на кнопку меню у вигляді трьох горизонтальних ліній. Вона знаходиться у правому верхньому куті екрану.

Після відкриття меню перейдіть в розділ налаштувань та зайдіть в секцію облікового запису. Знайдіть у цій секції розділ з оригінальними фото або постами. Зайшовши в нього натисніть кнопку збереження оригінальних фото та постів. Після цього кожна ваша публікація в Instagram зберігатиметься в галереї телефона.

Зберегти пості іншого користувача можна, перемістивши його до приватної області свого акаунту Instagram. Оригінальний автор такого збереженого посту не отримує сповіщення про це. Для збереження чиєїсь публікації в приватному розділу свого облікового запису натисніть на іконку закладки, що доступна під публікацією.

Пости інших людей також можна групувати в свої приватні колекції. Для цього необхідно натиснути та утримувати кнопку додавання в закладки. В меню, що з’явиться, можна створити нову колекцію, натиснувши знак +.

Для перегляду таких збережених відео або фото відкрийте сторінку свого акаунту, натиснувши на іконку його зображення у нижньому правому куті екрану. Після цього у меню, що з’явиться, зайдіть в розділ збережених записів.

Через права власності Instagram не дозволяє вільно зберігати фотографії інших користувачів. Це стосується як настільних ПК та ноутбуків, так і смартфонів. Однак можливості браузера на ПК та ноутбуках дозволяють обійти таке обмеження.

Для завантаження зображення з Instagram відкрийте його у новій вкладці. На вільній частині сторінки натисніть правою кнопкою миші та оберіть пункт перегляду вихідного коду сторінки.

Відкриється нова вкладка з вихідним кодом сторінки. Скористайтеся пошуком по сторінці та знайдіть перше згадування .jpg. Це буде посилання на зображення. Скопіюйте його і вставте в новій вкладці – має відкритися бажане фото. Завантажте його на диск як звичайно ви завантажуєте фото з інтернету.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися