Понеділок, 20 Травня, 2024

Смартфони Xiaomi почнуть повільніше заряджатися після заміни батареї

Xiaomi починає боротися з використанням неоригінальних витратних комплектуючих в її телефонах. Компанія буде сповільнювати заряджання своїх мобільників, в яких батарея вироблена сторонньою компанією. Також на екрані виводитиметься попередження про неоригінальний акумулятор.

Обмеження вільної заміни батареї з’являється при оновленні додатку Xiaomi Mi Security до версії 5.6.0. Якщо смартфон розпізнає, що в нього встановлена неоригінальна батарея, він починає показувати повідомлення, що батарею повинен замінювати лише авторизований сервісний центр і що використання неоригінальної батареї може причинити шкоду гаджету або користувачеві. Юзера також лякають роздуванням батареї, її перегрівом, витіканням, пожежею.

Аналіз коду Mi Security 5.6.0 показує, що поки таке повідомлення демонструється на китайських версіях телефонів Mi 9, Mi 10, Mi 10 Pro. В інших регіонах та на інших пристроях таке сповіщення поки не відображається. Але невідомо, чи планує Xiaomi його активувати в глобальному масштабі.

Окрім демонстрації сповіщення додаток Mi Security також може сповільнювати швидкість заряджання смартфона з неоригінальною батареєю.

Деякі експерти бачать в діях Xiaomi копіювання Apple. Ця компанія блокує вільну заміну компонентів в своїх телефонах. Вже тривалий час iPhone показують своїм власникам, що в гаджеті стоїть неоригінальна батарея. Але починаючи з iPhone 12 не вдасться встановити навіть оригінальний акумулятор. Починаючи з цього покоління смартфонів Apple унеможливила ремонт iPhone 12 у неавторизованих сервісних центрах.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися