Четвер, 29 Лютого, 2024

Як завантажити музику в Spotify

Стримінговий музичний сервіс Spotify дозволяє завантажувати власні треки для подальшого прослуховування. Ця функція може знадобитися, якщо сервіс не має певної музики, яка є у вас. Також це дозволяє слухати самостійно створені треки з можливістю відкрити їх іншим юзерам.

Як завантажити локальну музику в Spotify

Вивантажити в Spotify музику на своїх жорстких дисках можна через настільний комп’ютер із встановленим додатком Spotify.

Відкрийте Spotify на комп’ютері та натисніть назву свого облікового запису у верхньому правому куті, а потім натисніть “Налаштування”. Перейдіть на сторінку налаштувань Spotify і прокрутіть вниз до заголовка “Локальні файли”, де включіть “Показувати локальні файли”.

З’явиться нове меню під назвою “Показати пісні з”. Якщо локальні пісні знаходяться в одній з папок, пропонованих Spotify, увімкніть її. В іншому випадку натисніть “Додати джерело” і виберіть папку на своєму комп’ютері, в якій знаходяться пісні. Всі аудіофайли з цієї папки будуть завантажені в Spotify.

Перезапустіть програму Spotify. Після повторного відкриття клацніть свою бібліотеку у верхньому лівому куті.

На сторінці відобразиться список відтворення під назвою «Локальні файли». Натисніть на нього, щоб відкрити список всіх пісень, які завантажені в Spotify.

Ці пісні можна відразу відтворювати або перемістити їх в інші списки відтворення, як звичайні пісні Spotify. Їх не можна додати до списку вподобаних пісень.

Як завантажити  музику в Spotify на телефон

Кроки для завантаження музики в мобільному додатку Spotify практично однакові як для користувачів iPhone, так і для користувачів Android.

Перш ніж робити що-небудь, переконайтеся, що у вас преміум-акаунт.

На iPhone також необхідно спочатку включити локальні файли на  телефоні. Відкрийте Spotify і натисніть “Домашня сторінка” у нижньому лівому куті, а потім значок шестерні у верхньому правому куті, щоб відкрити налаштування програми. Потім натисніть “Локальні файли” і включіть опцію “Локальні аудіофайли”.

Як тільки все буде готово:

  1. Підключіть свій iPhone або Android до тієї ж мережі Wi-Fi, що і комп’ютер, на який завантажені пісні. Якщо комп’ютер використовує дротовий інтернет Ethernet, тимчасово підключіть його до Wi-Fi.
  2. Відкрийте програму Spotify і перейдіть до списку відтворення, в який ви помістили свої пісні.
  3. Під назвою списку відтворення натисніть на значок завантаження. Це схоже на стрілку, спрямовану вниз.

Як тільки ви натиснете завантажити, Spotify збереже всі пісні в списку відтворення на телефоні, включаючи ті, які ви завантажили.

Пісні залишаться на вашому телефоні до тих пір, поки ви знову не натиснете на значок завантаження, щоб видалити їх.

Як завантажувати музику на Spotify для трансляції іншими

Кроки вище дозволяють завантажити музику у Spotify, але вона буде доступна лише у вашому акаунті. Щоб інші могли її слухати потрібно працювати з дистриб’юторською компанією. У кожної компанії трохи інший процес, але зазвичай він включає в себе оплату гонорару, а потім передачу їм файлів музики.

Як тільки ви розмістите свої пісні на Spotify, більшість дистриб’юторів заберуть частину грошей, які заробить ваша музика.

Існують десятки різних дистриб’юторських компаній, які допомагають артистам потрапити на Spotify. Більшість незалежних виконавців рекомендують такі сайти, як Distrokid і Tunecore, а Spotify веде свій власний список “бажаних” компаній.

Отже, щоб завантажити оригінальну музику в Spotify, потрібно знайти дистриб’ютора.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися