Четвер, 18 Квітня, 2024

Смарт-гітара Samsung Zamstring навчить грати

Samsung представила свої проекти інкубатора C-Lab для виставки CES 2022. Компанія щороку демонструє їх приблизно у цей час з метою оцінити реакцію клієнтів і подальшого просування найбільш перспективних ідей. Зірка шоу цього року – смарт-гітара Zamstring.

Інші помітні проекти включають рішення для штучного інтелекту, що допомагає дітям виробити хороші звички до смартфонів, і мобільний телефон для дитячої кімнати, який дозволяє на ранній стадії виявляти косоокість у немовлят (схрещування очей).

Проєкт ZamStar складається з програми-компаньйона та смарт-гітари. Ідея полягає в тому, що користувач може зіграти партію на гітарі, додати ефекти, а потім синхронізувати її з іншими музикантами по всьому світу. Новий комплекс явно натякає на тенденції музичного співробітництва TikTok COVID-19 з ідеєю спростити синхронізацію музики.

Окрім цього, елемент ZamStar – гітара Zamstring має гриф, який загоряється при запуску пісні. Це дозволяє легко визначити, куди поцілити пальці, щоб зіграти мелодію. Це не нова концепція, але, можливо, перша, яка поєднує аспекти навчання та співпраці.

Інший проєкт Piloto – це те, що Samsung називає рішенням штучного інтелекту, яке допомагає дітям виробити правильні звички використання смартфонів. Мета полягає в тому, щоб навчити дітей “навичкам саморегуляції” на інтелектуальних пристроях, щоб допомогти їм зробити правильний вибір.

Нарешті, Innovision – це система догляду за очима в повсякденному житті з мобільним пристроєм для дитячої кімнати, що дозволяє виявляти підозрілі симптоми косоокості і відстежувати стан розвитку зорових здібностей у немовлят. Це здається розумною ідеєю, оскільки діти природно дивляться на мобільні телефони.

Поряд зі своїми внутрішніми інкубаторами, Samsung C-Lab Outside підтримує дев’ять стартапів, у тому числі рішення для біометричного розпізнавання домашніх тварин на основі штучного інтелекту під назвою Petnow.

Всі ці проекти будуть представлені на виставці CES 2022 зі своїми власними стендами. До цих пір Samsung, схоже, все ще планує взяти участь у заході навіть попри те, що багато інших великих учасників (Google, Lenovo, Intel, Amazon, Meta, T-Mobile) скасували офлайнову участь.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися