Четвер, 18 Квітня, 2024

Смартфони BlackBerry перестануть працювати 4 січня 2022 року

Компанія BlackBerry повністю зупиняє роботу своїх сервісів. Це станеться 4 січня 2022 року. Відносно нові смартфони під управлінням Android можна буде використовувати надалі.

Марка BlackBerry припинила поставки телефонів і планшетів на своїй власній операційній системі багато років тому. Компанія в 2015 році перейшла на Android, вбудовуючи в нього власні сервіси.

Телефони BlackBerry під керуванням BlackBerry OS до сьогодні все ще працюють. Їхні власники можуть продовжувати використовувати їх для деяких основних завдань, таких як перегляд веб-сторінок і телефонні дзвінки. Це зміниться на наступному тижні, тому що BlackBerry оголосила про припинення підтримки застарілих сервісів для BlackBerry OS і BlackBerry PlayBook OS.

Мобільники, що використовують операційну систему BlackBerry 10, BlackBerry 7.1 або більш ранню версію, перестануть з 4 січня 2022 року надавати функції:

– Телефонні дзвінки

– SMS

– Екстрені виклики

BlackBerry стверджує, що Wi-Fi та мобільний інтернет також може почати працювати ненадійно на телефонах. Додатки, включаючи BlackBerry Link, BlackBerry Desktop Manager, BlackBerry World, Blackberry Protect, BlackBerry Messenger та Blackberry Blend, також матимуть обмежену функціональність.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися