Як зі свого iPhone вимкнути будильник на iPhone іншої людини

Наступного разу, коли ви почуєте будильник на iPhone члена сім’ї, а ваш власний iPhone або iPad знаходиться поруч, просто скажіть «Привіт, Сірі, вимкни будильник на айфоні Анни»

Одна з частих сімейних проблем – будильник, який дзвенить, але той, хто його поставив, не квапиться вимикати сигнал. Якщо вас турбує будильник вашого партнера і у вас обох iPhone, ви можете вимкнути сигнал дистанційно зі свого айфона.

Наступного разу, коли ви почуєте будильник на iPhone члена сім’ї, а ваш власний iPhone або iPad знаходиться поруч, просто скажіть «Привіт, Сірі, вимкни будильник на айфоні Анни» (замініть Анну на ім’я телефону вашого партнера) .

Siri попросить вас підтвердити, що ви хочете зупинити будильник, який спрацьовує на чужому iPhone. Ви можете відповісти «Так» або «Ні», або ви можете натиснути ті самі два параметри на екрані. Якщо все добре, сигнал пробудження негайно вимкнеться.

Ця функція працює лише в тому випадку, якщо галасливий iPhone належить члену вашої сім’ї. Тобто акаунт цієї людини входить у вашу групу Family Sharing. Саме за іменем в Family Sharing необхідно вимикати айфон в запиті до Siri. Також обидва пристрої повинні бути підключені до однієї мережі Wi-Fi.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я