Комп’ютери Apple можуть отримати підтримку додатків iPhone та iPad

Проект універсальних додатків носить кодове ім’я «Марципан». Він може спростити Apple розробку універсальної операційної системи

Власники комп’ютерів Apple Mac можуть отримати можливість користуватися мобільними додатками. За інформацією Bloomberg, це може статися вже у 2018 році.AppleДиректор підрозділу програмних інженерів Крейг Федерігі минулого місяця повідомив, що розробники зможуть створювати додатки, які працюють із сенсорним екраном, а також мишкою. Відповідний інтерфейс управління, за його словами, активуватиметься залежно від того, де запускають додаток: на iPhone, iPad або Mac.

Точні подробиці технічної реалізації поки невідомі. Експерти припускають, що Apple може випустити інструменти для розробників (SDK) та програмні інтерфейси (API), які забезпечать таку кросплатформеність.

Проект універсальних додатків носить кодове ім’я «Марципан». Він може спростити Apple розробку універсальної операційної системи, яка працює на всіх типах мобільних девайсів.

Ідею універсальних додатків уже тривалий час розвиває Microsoft зі своєю програмною платформою Universal Windows Platform. Створені на ній утиліти можна було з мінімальними змінами адаптувати до настільної Windows 10 та мобільної Windows 10 Mobile, поки остання ще існувала.