Як змінити призначення кнопок AirPods

Можливість змінити призначення подвійного дотику або стискання ніжки на AirPod є функцією, яка допомагає користувачам налаштувати зручність прослуховування

Зараз існує шість різних моделей навушників від Apple: AirPods 1, AirPods 2, AirPods 3, AirPods Pro 1, AirPods Pro 2 і AirPods Max. Спільним для всіх них, крім AirPods 3, є настроювані кнопки, призначення яких можна змінити. Це дозволяє вибрати, що робитиме подвійне торкання, стискання ніжки або клацання чи жест. Дозволені для вибору дії включають виклик Siri, контроль шуму тощо — залежно від моделі. Нижче наведено кроки, які потрібно виконати, щоб змінити призначення кнопок Apple AirPods за допомогою iPhone або iPad.

  • Переконайтеся, що ваші AirPods підключені до смартфона чи планшета, вийнявши їх із футляра та одягнувши.
  • Запустіть програму «Налаштування» на своєму iPhone або iPad.
  • Натисніть назву ваших AirPods у верхній частині.
  • Ви знайдете варіанти переналаштування для лівої та правої кнопок залежно від моделі, яку ви маєте.
  • Натисніть кнопку, який потрібно налаштувати, і виберіть потрібну дію зі списку доступних параметрів.

Можливість змінити призначення подвійного дотику або стискання ніжки на AirPod є функцією, яка допомагає користувачам налаштувати зручність прослуховування. Зрештою, не всі використовують Siri, і деякі люди віддають перевагу швидкому контролю функції шумопридушення, а не віртуальному помічнику. На AirPods Max також можна переналаштувати регулятори гучності цифрового коліщатка Digital Crown, виконавши ті самі дії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я