Четвер, 20 Червня, 2024

Як змінити стандартний звук будильника на iPhone

За умовчанням ваш iPhone використовує звук радара як сигнал будильника. Зміна звука будильника за замовчуванням на вашому iPhone – наступна найкраща річ, яку ви можете зробити з телефоном. Внести цю зміну досить легко, і ви навіть можете використовувати власні пісні як сигнал будильника.

Коли ви встановлюєте новий будильник, ви можете фактично змінити частоту його повторення, мітку, звук і навіть увімкнути/вимкнути функцію відкладення.

 1. Відкрийте програму «Годинник» на своєму iPhone.
 2. Унизу екрана торкніться Будильника .
 3. Торкніть «Редагувати» у верхньому лівому куті екрана, а потім виберіть будильник, який потрібно змінити.
 4. Або якщо замість цього ви хочете створити новий будильник, торкніться значка плюса у верхньому правому куті.
 5. У будь-якому разі на екрані «Редагувати будильник» або «Додати будильник» (обидва мають виглядати однаково) торкніться «Звук» .
 6. На сторінці «Звук» ви побачите список мелодій дзвінка, де ви можете торкнутися будь-якої, яка може вам сподобатися, і кожна вибрана мелодія відтворить короткий попередній перегляд. Будь-який із них, який ви залишите вибраним у списку, буде застосовано до цього будильника.
 7. Якщо ви хочете змінити шаблон вібрації, торкніться «Вібрація» або «Haptics» у верхній частині екрана. На наступному екрані виберіть будь-який із варіантів, який вам подобається.
 8. Коли закінчите, натисніть кнопку «Назад», щоб повернутися до екрана «Редагувати будильник» або «Додати будильник» . Натисніть Зберегти вгорі, щоб зберегти зміни.

Як встановити спеціальну пісню як будильник на вашому iPhone

Якщо жодна із попередньо встановлених мелодій у програмі «Будильник» не подобається вам, ви можете встановити будь-яку іншу пісню як сигнал будильника. Для цього вам потрібно мати активну підписку на Apple Music, оскільки Apple не дозволяє безпосередньо імпортувати пісні з інших джерел. Ось як це працює.

 1. Відкрийте програму «Годинник» на телефоні та торкніться «Будильник» у нижній частині екрана.
 2. Натисніть Редагувати у верхньому лівому куті та виберіть будильник, який потрібно змінити. Або якщо ви бажаєте створити новий будильник, торкніться значка плюса у верхньому правому куті.
 3. На екрані «Редагувати будильник» або «Додати будильник» натисніть «Звук»
 4. У розділі «Пісні» торкніться «Вибрати пісню» . Для деяких його можна знайти в розділі «Звук» , а потім «Магазин звуків» . Ви перейдете до вашої Apple Music . бібліотеки
 5. На екрані «Бібліотека» перегляньте свої списки відтворення, альбоми, збірки або завантажені пісні, щоб знайти ту, яка вам подобається. Ви також можете просто шукати певну пісню.
 6. Торкнувшись пісні зі своєї бібліотеки, ви виберете її як сигнал будильника. У верхньому лівому куті торкайтеся кнопки «Назад», доки не повернетесь у меню «Редагувати будильник» або «Додати будильник» .
 7. Натисніть «Зберегти» у верхньому правому куті, щоб зберегти зміни.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися