Понеділок, 4 Грудня, 2023

Як зняти обмеження на довжину імені файла у Windows 10

Hands using windows 10 on laptop and smartphone

У Windows існує обмеження на імена файлів: провідник Windows і більшість додатків не працюють з файлами і папками, адреса яких перевищує 260 символів. Це лише обмеження ОС, файлова система NTFS дозволяє вписувати до 32767 символів в адресі. Цим, до речі, успішно користуються додатки, які працювали в обхід стандартних інтерфейсів Windows, наприклад, FAR і Total Commander. Обмеження у 260 символів також не стосувалося роботи з файлами при мережевому доступі. Через подібне траплялися казуси, коли ОС відмовлялася працювати з файлами в одних користувачів та відкривала їх для інших.

У Windows 10 компанія Microsoft виправила обмеження на довжину адреси файлів. Вона створила налаштування, яке потрібно включити вручну, щоб писати імена документів до 32 тис. символів. Для цього зайдіть у групові політики, запустивши програму gpedit.msc. За адресою «Конфігурація комп’ютера» – «Адміністративні шаблони» – «Система» – «Файлова система» – «NTFS» знайдіть опцію «Включення довгих адрес NTFS».

Редактор групових політик gpedit.msc присутній лише в редакціях Windows 10 «Професійна» і «Корпоративна». Якщо ви використовуєте інші, тоді доведеться редагувати реєстр. Запустіть редактор regedit.exe та за адресою HKEY_LOCAL_MACHINE \ System \ CurrentControlSet \ Policies активуйте параметр LongPathsEnabled (тип DWORD).

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися