Четвер, 22 Лютого, 2024

Як зробити Mac холодним і тихим

Якщо шум вентилятора вашого комп’ютера Apple став надто гучним або корпус машини відчутно нагрівається, її можна зробити холоднішою. Для цього можна вимкнути вбудовану в процесори Intel технологію розгону Turbo Boost. Це також може збільшити час автономної роботи майже на чверть.

Для примусового керування технологією Turbo Boost потрібна утиліта під назвою Turbo Boost Switcher. Але спершу варто перевірити, чи підтримує ваш Mac турбо-режим роботи процесора. Для цього випишіть модель комп’ютера, клікнувши по логотипу Apple в рядку меню і відкривши вікно «Про цей Mac».

Потім перейдіть на сайт support.apple.com і перевірте характеристики своєї моделі – в описі процесора мають бути присутні слова Turbo Boost.

Після цього завантажте та Turbo Boost Switcher і запустіть його. Якщо ви зіткнетеся з помилкою, що додаток від «ненадійного розробника», то перейдіть у «Системні налаштування» -> «Захист і безпека» і в розділі «Дозволити використання програм, завантажених з:» виберіть «Будь-якого джерела». Це зніме обмеження на установлення програм, що не підписані сертифікатом Apple. Тепер знову запустіть Turbo Boost Switcher.

Після запуску програми ви побачите значок із зображенням блискавки. При натисканні на іконку активується випадне меню, в якому відображається температура процесора й оберти кулера. Щоб управляти Turbo Boost, натискайте відповідно Enable Turbo Boost або Disable Turbo Boost.

За матеріалами: Macdigger

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися