Неділя, 21 Квітня, 2024

Як зробити, щоб Windows було важко зламати: заборонити доступ до налаштувань

Малодосвідченим користувачам комп’ютерів на базі Windows буде складніше вивести ОС з ладу, якщо вони не матимуть можливості змінювати її налаштування. Це стане в пригоді, якщо знайомі вам користувачі люблять міняти опції, не розуміючи наслідки від змін. Часто після цього ОС починає працювати зі збоями або взагалі виходить з ладу.

Windows

Щоб заборонити зміну налаштувань Windows, запустіть редактор реєстру regedit.exe, який знаходиться в папці Windows/System32.

У цій програмі потім перейдіть за адресою HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ Explorer. Якщо на ПК такого розділу немає, створіть його. Клацніть правою кнопкою миші будь-де в порожньому місці і виберіть у контекстному меню пункт «Створити».

Створіть параметр DWORD (32 біти) і назвіть його NoControlPanel. Після цього змініть саме значення цього параметра, двічі клацнувши на ньому. Встановіть значення рівним 1.

Щоб активувати зроблене налаштування, необхідно перезавантажити ПК. Після цього користувачі не зможуть відкрити налаштування операційної системи і «Панель управління». Окрім цього, в останньому оновленні Windows 10 можна обмежити інсталяцію програмного забезпечення зі сторонніх джерел.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися