Понеділок, 20 Травня, 2024

Як зробити резервну копію SMS на  Android чи iOS

Попри велику популярність месенджерів, у SMS є одна незаперечна перевага – їх приймає будь-який телефон. Тому цей тип повідомлень все ще є основним інструментом спілкування. Це означає, що ви, ймовірно, маєте багато важливих текстових повідомлень в телефоні, які не хотіли б втратити, якщо телефон зламається або зникне. В такому випадку варто створити резервну копію SMS і ось, як це зробити на смартфонах iPhone чи Android.

Є кілька варіантів резервного копіювання текстових повідомлень:

  • Резервне копіювання на Google Drive на Android або iCloud на iPhone.
  • Використовуйте резервне копіювання iTunes для iPhone.
  • Використовуйте програму стороннього розробника.
  • Зробіть скріншот повідомлень.
  • Пересилайте повідомлення на інший номер.

Як створити резервну копію повідомлень SMS на Android

Є кілька способів створити резервну копію текстових повідомлень на Android, але найпростішим може бути використання Google Drive

Якщо ви пов’язали обліковий запис Google зі своїм пристроєм і маєте достатньо місця на Диску Google, цілком імовірно, що ви захищені в разі втрати телефону.

Зайдіть в налаштування телефону, прокрутіть униз і торкніться Google , а потім натисніть «Резервне копіювання». Якщо цей повзунок увімкнено, ваші дані регулярно створюватимуться резервні копії на Диску Google.

Якщо ви збираєтеся змінити пристрій або резервні копії ваших даних не створювалися деякий час, ви можете натиснути «Створити резервну копію зараз», щоб створити резервну копію негайно.

Це надзвичайно зручна функція, але вона не ідеальна. По-перше, вона вимагає резервного копіювання всіх ваших даних, а не лише ваших текстових повідомлень. Вона також зручна лише для відновлення ваших повідомлень, якщо ви скидаєте пристрій або налаштовуєте новий.

Як створити резервну копію текстових повідомлень на iPhone

Резервне копіювання текстових повідомлень з iPhone в iCloud еквівалентно резервному копіюванню на Google Drive на Android. Немає участі сторонніх програм, і його легко увімкнути в налаштуваннях телефону.

Основна відмінність полягає в тому, що iCloud пропонує лише 5 ГБ безкоштовного обсягу пам’яті порівняно з 15 ГБ на Диску Google. Це не проблема, якщо ви зберігаєте лише текстові повідомлення, але в іншому випадку він швидко заповниться, і вам потрібно буде почати платити за тарифний план.

Резервне копіювання в iCloud цілком може бути ввімкнено за замовчуванням. Якщо ні, ось кроки, які слід виконати, щоб увімкнути його:

  • Відкрийте налаштування iPhone.
  • Торкніться iCloud, а потім – Резервна копія.
  • Переконайтеся, що перемикач поруч із резервним копіюванням iCloud переведено в положення «Увімкнено».
  • Натисніть Створити резервну копію зараз.

Як і у випадку з Google Drive вище, функція корисна лише для відновлення текстових повідомлень та інших даних, коли ви скидаєте телефон або налаштовуєте новий пристрій.

Зробіть знімок екрана або перешліть повідомлення

Універсальний та найпростіший спосіб отримати копію SMS – зробити скриншот екрану цього повідомлення або надіслати це повідомлення на інший телефон.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися