Четвер, 18 Квітня, 2024

Схоже, що Apple блокує стилус Apple Pencil від роботи на iPad із неофіційно заміненим екраном

Власники iPad, які замінили екран планшета у неофіційному сервісному центрі, повідомляють, що у них почалися проблеми з роботою стилуса Apple Pencil. Схоже, що це навмисний крок з боку Apple. Адже проблема проявляється, коли екран знімають з одного iPad і встановлюють на ідентичній моделі.

«Яблучна» компанія відома своєю політикою блокування нормальної роботи компонентів, якщо їх замінювали не в офіційному сервісному центрі. Наприклад, з часів iPhone 12 на смартфонах уже не можна переставити батарею навіть з іншого айфона. З часів iPhone 13 при заміні дисплею в неавторизованому сервісному центрі перестає працювати біометрична ідентифікація по обличчю FaceID. А неавторизований ремонт деяких ноутбуків MacBook Pro та комп’ютера iMac Pro може необоротно їх зламати.

Проблему з роботою стилуса Pencil на iPad виявила британська ремонтна фірма iCorrect, куди клієнт приніс свій iPad із частково розбитим екраном. Решта екрану все ще працювала, і Apple Pencil ідеально працював з ним.

Але коли фахівці iCorrect встановили екран від іншого iPad – ідентичної моделі, проте з проблемою на платі, через яку його використовували як донора запасних частин – і Apple Pencil більше не працював належним чином. Коли користувач малював діагональну лінію, вона виглядала зубчастою, а не прямою.

Сервісний центр запідозрив, що це може бути ще один випадок, коли Apple прив’язує певний чип до певного екрана, щоб заблокувати сторонній ремонт. Експерти перевірили цю теорію, витягнувши чип пам’яті дисплея із запасного iPad і встановивши його. Це вирішило проблему.

Рікі Панесар, генеральний директор iCorrect сказав, що екрани, замінені на нових iPad Pro (12,9-дюймові моделі п’ятого та шостого поколінь і 11-дюймові моделі третього та четвертого поколінь), не відображають прямих ліній під час використання Apple Pencil при малювані під кутом. «У них є чип пам’яті, який розташований на екрані та запрограмований на роботу функції Pencil, лише якщо екран підключено до оригінальної плати», – каже він.

Коли подібна практика Apple з блокування Face ID при сторонньому ремонті екранів у iPhone 12 і 13 стала відома, Apple спочатку стверджувала, що це було з міркувань безпеки. Фахівці ремонтної фірми iFixit та інші назвали це способом компанії змусити людей купувати новий iPhone.

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися