Субота, 2 Грудня, 2023

Як звільнити пам’ять на iPhone

Будь-який iPhone має обмежений простір для зберігання файлів та даних, оскільки в ці телефони не можна вставити картку microSD. Якщо ви завантажуєте програми, знімаєте фотографії та відео, спілкуєтеся через iMessages, завантажуєте відео для перегляду в автономному режимі та зберігаєте в телефоні інші дані, час від часу доведеться очищувати флеш-накопичувач телефону. Якщо на iPhone закінчиться дисковий простір, телефон може перестати завантажуватися.

Спершу зробіть резервну копію потрібних вам даних з пам’яті iPhone на зовнішній накопичувач. Після цього визначте, що займає найбільше місця, і починайте з цього. Перегляньте кожен розділ, як-от повідомлення, програми та фотографії, і за потреби видаліть елементи, які були неактивними протягом тривалого періоду часу.

  1. Виберіть Налаштування та Загальні.
  2. Перейдіть до iPhone Storage.
  3. Повне завантаження може зайняти кілька секунд, залежно від того, скільки у вас даних в телефоні. Після завантаження ви побачите гістограму, яка графічно відображає, скільки місця займають певні дані.
  4. Виберіть «Переглянути завантажені відео» (якщо є) і видаліть ті, які вам більше не потрібні.
  5. Виберіть «Переглянути великі вкладення» (якщо такі є) і видаліть ті, які вам більше не потрібні.
  6. Прокрутіть список униз, щоб побачити, скільки пам’яті займає кожен розділ, і перегляньте кожен із них окремо.

7. Для програм подивіться на дату останнього використання. Якщо це було більше року тому, виберіть програму та виберіть «Вивантажити програму», яка видалить її з телефону, але збереже дані, що дозволить легко перевстановити її. Також ви можете обрати «Видалити програму», щоб повністю видалити її, включаючи всі пов’язані з нею дані.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися