Штучний інтелект керує інвестиціями вдвічі прибутковіше, ніж люди

Випущений ETF Managers Group у партнерстві з фінтех-компанією Equbot, фонд спирається на суперкомп’ютер IBM Watson, щоб збалансувати свій портфель інвестицій.

Популярний мовний бот ChatGPT продемонстрував схожу на людську здатність писати статті, електронні листи та навіть повідомлення для знайомств. Але якщо ви попросите його створити портфоліо для ринкових інвестицій – він видасть шаблонну інформацію та нагадає, що не має доступу до даних про запаси. Тим не менш, фонд ETF на основі штучного інтелекту використав штучний інтелект і зміг отримати вдвічі більше зростання інвестицій, ніж змогли досягти люди-інвестори.

Випущений ETF Managers Group у партнерстві з фінтех-компанією Equbot, фонд спирається на суперкомп’ютер IBM Watson, щоб збалансувати свій портфель інвестицій.

Цей портфель із 114 холдингами зріс на 13,5% у 2023 році, тоді як портфель Vanguard Total Stock Market ETF з майже 4 000 холдингів зріс на 6,7% за той же період.

Проте, як підкреслують у ETF.com, його ботом активно керують, і тому він дорожчий, ніж еталонний фонд, скорочуючи фактичні прибутки для інвесторів. ETF на основі штучного інтелекту стягує 0,75%, тоді як Vanguard коштує 0,03%. Обидва фонди включають JPMorgan і UnitedHealth Group в топ-10 холдингів.

Кріс Натівідад, головний інвестиційний директор Equbot, сказав, що заснований на Watson фонд може виходити за рамки стандартних ринкових даних і вибирати інформацію з твітів і дзвінків про прибутки.

«Найкращі дні у фонду ще попереду, – додав він. – І так само, як ви побачите, що відповіді ChatGPT змінюються та розвиваються з часом і даними, так само змінюватиметься і наш фонд».

Тим часом, OpenAI -материнська компанія ChatGPT, – цього місяця отримала інвестиції в розмірі 10 мільярдів доларів від Microsoft цього місяця, і технологія продовжує поширюватись у різних секторах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я