3G буде «по п’ятдесят» – офіційно

У ЗМІ вже підрахували, що швидкісний інтернет у телефоні додасть до рахунку за мобільні послуги 100-150 грн, а то й усі 250. Однак ці обрахунки виявилися хибними: МТС офіційно повідомляє, що 3G-інтернет обійдеться мінімум у 50 грн.

UMTS буде доступний уже з 13 березня в рамках нової послуги «3G Безліміт». Її можуть активувати передплатні користувачі тарифів «Смартфон» і «Планшет».

«Ми раді, що можемо запропонувати нашим абонентам першими відчути переваги 3G. Абоненти найдоступніших інтернет-тарифів «МТС Україна» вже зараз отримають двадцятиразове прискорення мобільного інтернету в своїх смартфонах. Ми орієнтовані на те, щоб послуги на основі 3G стали масовими, тому зробили 3G-тарифи максимально доступними – мобільний інтернет на 3G-швидкості буде коштувати всього від 1,7 гривень в день, – відзначає директор з маркетингу «МТС Україна» Олег Решетін. – Зараз послуга «3G Безліміт» надається на базі національного роумінгу в мережі ТриМоб на швидкостях до 7,2 Мбіт/сек, а разом із запуском власної 3G-мережі «МТС Україна» швидкості будуть ще вищими – до 42 Мбіт/сек».

Вартість послуги для різних тарифних планів складає:

Тарифний план Вартість користування послугою «3G Безліміт», грн/міс(з ПДВ та ПФ)
«Смартфон 0.25» 50,00
«Смартфон 0.50» 90,00
«Смартфон» 90,00
«Планшет» 70,00

Замовити послугу можна за допомогою USSD запиту **888#. Для перевірки статусу необхідно відправити запит *888*1#, деактивувати послугу можна за допомогою команди *888*0#.

Доступ до швидкісного мобільного інтернету здійснюється на основі послуги національного 3G-роумінгу в мережі ТриМоб. Завдяки цьому абонентам МТС не потрібно чекати кінця року, коли оператор побудує власну мережу.

Для того щоб скористатися послугою, необхідно один раз виконати кілька простих кроків:

1) переконатися в тому, що пристрій підтримує технологію 3G UMTS;

2) включити в налаштуваннях телефона режим 3G – UMTS або 3G/2G (GSM/WCDMA) – Dual mode;

3) активувати в налаштуваннях телефона пересилання даних в роумінгу;

4) вибрати вручну мережу ТриМоб. Залежно від моделі терміналу і SIM-карти ідентифікатор мережі може відображатися як «255-07», «Utel», «Ukrtelecom 3G», «Ukrtelecom 07» або «3Mob».

Перевірити доступність 3G можна за допомогою карти покриття.

 

22 КОМЕНТАРІ

 1. Абоненти могут отримати двадцятиразове прискорення мобільного інтернету? Це жарт? Послугу можно підключити з 10 березня. Активував – середня швидкість 0,5 мбіт/сек незалажено від разтошуваня у місті. При тому, користовався інтернетом від ТриМоб два місяци потому, середня швідкість була 5 мегабіт/сек. Не зовсім зрозуміло, чому абоненти МТС отримують таку низьку швідкисть.

 2. Минимум в 50… Но тут же нужно делать оговорку, что 50 грн – это только для одной области Украины. Остальным 3G добавит к ежемесячному чеку, без малого, ту же “соточку” (90 грн).

  Меня интересует, конечно, один вопрос: какого черта услуга практически в два раза дешевле для абонентов тарифа “Смартфон 0.25” (Львовская область)? Ведь это не отдельный тариф – это допуслуга. И получается, что мало того, что в этом тарифе абонплата в четыре раза меньше стандартной (0,25 грн против 1 грн в день), так еще и 3G-Интернет там дешевле (50 грн вместо 90 в месяц).

  Итого выходит, что без учета сбора в ПФ, абонент МТС в Донецкой или Луганской области в тарифе “Смартфон” с услугой “3G Безлимит” будет тратить 120 грн/месяц, абонент из Харьковской области с тарифом “Смартфон 0,50” и услугой “3G Безлимит” будет тратить 105 грн/месяц, а абонент МТС во Львовской области с тарифом “Смартфон 0,25” с той же услугой будет тратить 57,50 грн. Это нормально?

  А вообще, удобнее и выгоднее пользоваться ТриМобом напрямую. Во-первых, за 65 грн/месяц в ТриМобе абонент получит 4500 Мб трафика вместо 2500 Мб за 90 грн от МТС.

  А во-вторых, для пользования нацроумингом нужно вручную регистрироваться в сети ТриМоб. И если сигнал ТриМоба теряется – то телефон уходит в оффлайн (не переключается автоматом в сеть МТС). В то же время, если пользоваться ТриМобом, при отсутствии 3G-сети телефон будет автоматически переходить в 2G-сеть от МТС.

  • МТС починає брати приклад з Київстару, у якого навпаки, тариф з тією самою назвою в західних областях дорожчий ніж в Центрі чи на Сході України. Там де більше абонентів цього оператора – він ставить вищі тарифи, бо все одно вони нікуди не дінуться, там де менше – нижчі, щоб заманити нових абонентів. Це все маркетинг )

   Щодо користування напряму – це вигідніше, наприклад, на планшеті, де картка тільки для інтернету. Якщо ж є потреба в швидкому інтернеті на смартфоні, то або треба купувати двохкарточний (щоб стояв і МТС і ТриМоб), або дійсно користуватись роумінгом від МТС.

 3. В лучших традициях МТС, на контракт опять забили… Неужели сложно было предложить сервис одновременно всем клиентам?

 4. Хрень полная! Мало того что всего 2.5 Гб это по мнению МТС безлЫмит, и скорость сокрее всего режут, потому что даже мегабитом и не пахнет, хотя в тех же условиях ТриМоб отдает 2-3 мегабита. После выкачаных с трудом 120 мегабайт мне услугу прикрыли по непонятным причинам! В чате просидел уже минут 40 и тишина!!!

 5. Подключил. Деньги сняли. В 3моб сети телефон зарегистрировался. Работает через umts. Показывает что в роуминге. Но услуга передачи данных не доступна. Проверил ту же симку в 3х разных аппаратах. Никак не работает. В тех поддержке сказали – ну услугу же активировали- дальше обращайтесь на публичные форумы 3моб – может там помогут.

 6. Радий за МТС. Рекламував цю подію усім друзям. 3Ж підключив. Швидкість 1,5-2Мбіти в середній зоні Львова зранку в 9 на вулиці.
  +1 те що дорогою на роботу можна подивитися ютуб ))

  -1(( В квартирі телефон взагалі без мережі(( Це перше фе..
  -2 ( це обєм !! 2,5літра пива нам називають “безлімітне пиво”… Як це ? Я зможу розтягнути це задоволення (2,5гіга) максимум на тиждень. Ви ж там блін порахуйте своєю звилиною що це всередньому 0,08 гіга в день… Де безліміт??? ШАНОВНІ не майте нас за даунів!!! Назвіть тариф “3G міні” , бо інакше ваші дії тягнуть на статтю “Шахрайство… +в особливо великих розмірах.. +зговір групи керівників з метою шахрайства..” Рахуйте… МТС – вибивайте з своїх голів вату!

  П.С. Думаю прийнятними будуть тарифи типу 2,5Gb=+60грн, 5Gb=+80грн, 7Gb=+99грн, 20Gb(майже Безліміт)=150грн.

  Побачимось.

 7. Для лошков и тем у кого в попе горит как раз для таких придумали услугу. Интересно, когда 3G будет для всех и трафик 3G будет из пакета идущего в тарифе?

 8. Аж смішно, 2500мб. на день не стане а не те щоб на місяць, хто пітключив той реально затупив! Короч надіявся на щось краще(

 9. После 2-х месяцев пользования 3g решил, что пошли они на 3 буквы. 2,5 Гига хватает максимум на 2 недели, а потом сиди в нете со скоростью 150 кБит/с. Пока не будет нормальная сеть от МТС с нормальными тарифами, я в 3G ни ногой.

   • За 90 грн в месяц можно и по больше Гб выделить, допустим не 2,5, а 8-10. С бесплатным wi-fi в любом уголке, 3g становится просто более удобной заменой( в том плане, что не нужно искать wi-fi), скорость оставляет желать лучшего ну и покрытие тоже. Я живу в Днепропетровске, но стоило выехать в Новомосковск и сети как не бывало. В квартире ловит с трудом. Я это все про 3моб сейчас. Надеюсь сеть от мтс будет по качественней, но то, что есть сейчас просто развод какой то выходит.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Будь ласка введіть ваше ім'я