3G буде «по п’ятдесят» – офіційно

У ЗМІ вже підрахували, що швидкісний інтернет у телефоні додасть до рахунку за мобільні послуги 100-150 грн, а то й усі 250. Однак ці обрахунки виявилися хибними: МТС офіційно повідомляє, що 3G-інтернет обійдеться мінімум у 50 грн.

UMTS буде доступний уже з 13 березня в рамках нової послуги «3G Безліміт». Її можуть активувати передплатні користувачі тарифів «Смартфон» і «Планшет».

«Ми раді, що можемо запропонувати нашим абонентам першими відчути переваги 3G. Абоненти найдоступніших інтернет-тарифів «МТС Україна» вже зараз отримають двадцятиразове прискорення мобільного інтернету в своїх смартфонах. Ми орієнтовані на те, щоб послуги на основі 3G стали масовими, тому зробили 3G-тарифи максимально доступними – мобільний інтернет на 3G-швидкості буде коштувати всього від 1,7 гривень в день, – відзначає директор з маркетингу «МТС Україна» Олег Решетін. – Зараз послуга «3G Безліміт» надається на базі національного роумінгу в мережі ТриМоб на швидкостях до 7,2 Мбіт/сек, а разом із запуском власної 3G-мережі «МТС Україна» швидкості будуть ще вищими – до 42 Мбіт/сек».

Вартість послуги для різних тарифних планів складає:

Тарифний план Вартість користування послугою «3G Безліміт», грн/міс(з ПДВ та ПФ)
«Смартфон 0.25» 50,00
«Смартфон 0.50» 90,00
«Смартфон» 90,00
«Планшет» 70,00

Замовити послугу можна за допомогою USSD запиту **888#. Для перевірки статусу необхідно відправити запит *888*1#, деактивувати послугу можна за допомогою команди *888*0#.

Доступ до швидкісного мобільного інтернету здійснюється на основі послуги національного 3G-роумінгу в мережі ТриМоб. Завдяки цьому абонентам МТС не потрібно чекати кінця року, коли оператор побудує власну мережу.

Для того щоб скористатися послугою, необхідно один раз виконати кілька простих кроків:

1) переконатися в тому, що пристрій підтримує технологію 3G UMTS;

2) включити в налаштуваннях телефона режим 3G – UMTS або 3G/2G (GSM/WCDMA) – Dual mode;

3) активувати в налаштуваннях телефона пересилання даних в роумінгу;

4) вибрати вручну мережу ТриМоб. Залежно від моделі терміналу і SIM-карти ідентифікатор мережі може відображатися як «255-07», «Utel», «Ukrtelecom 3G», «Ukrtelecom 07» або «3Mob».

Перевірити доступність 3G можна за допомогою карти покриття.

 

22 КОМЕНТАРІ

 1. Абоненти могут отримати двадцятиразове прискорення мобільного інтернету? Це жарт? Послугу можно підключити з 10 березня. Активував – середня швидкість 0,5 мбіт/сек незалажено від разтошуваня у місті. При тому, користовався інтернетом від ТриМоб два місяци потому, середня швідкість була 5 мегабіт/сек. Не зовсім зрозуміло, чому абоненти МТС отримують таку низьку швідкисть.

 2. Минимум в 50… Но тут же нужно делать оговорку, что 50 грн – это только для одной области Украины. Остальным 3G добавит к ежемесячному чеку, без малого, ту же “соточку” (90 грн).

  Меня интересует, конечно, один вопрос: какого черта услуга практически в два раза дешевле для абонентов тарифа “Смартфон 0.25” (Львовская область)? Ведь это не отдельный тариф – это допуслуга. И получается, что мало того, что в этом тарифе абонплата в четыре раза меньше стандартной (0,25 грн против 1 грн в день), так еще и 3G-Интернет там дешевле (50 грн вместо 90 в месяц).

  Итого выходит, что без учета сбора в ПФ, абонент МТС в Донецкой или Луганской области в тарифе “Смартфон” с услугой “3G Безлимит” будет тратить 120 грн/месяц, абонент из Харьковской области с тарифом “Смартфон 0,50” и услугой “3G Безлимит” будет тратить 105 грн/месяц, а абонент МТС во Львовской области с тарифом “Смартфон 0,25” с той же услугой будет тратить 57,50 грн. Это нормально?

  А вообще, удобнее и выгоднее пользоваться ТриМобом напрямую. Во-первых, за 65 грн/месяц в ТриМобе абонент получит 4500 Мб трафика вместо 2500 Мб за 90 грн от МТС.

  А во-вторых, для пользования нацроумингом нужно вручную регистрироваться в сети ТриМоб. И если сигнал ТриМоба теряется – то телефон уходит в оффлайн (не переключается автоматом в сеть МТС). В то же время, если пользоваться ТриМобом, при отсутствии 3G-сети телефон будет автоматически переходить в 2G-сеть от МТС.

  • МТС починає брати приклад з Київстару, у якого навпаки, тариф з тією самою назвою в західних областях дорожчий ніж в Центрі чи на Сході України. Там де більше абонентів цього оператора – він ставить вищі тарифи, бо все одно вони нікуди не дінуться, там де менше – нижчі, щоб заманити нових абонентів. Це все маркетинг )

   Щодо користування напряму – це вигідніше, наприклад, на планшеті, де картка тільки для інтернету. Якщо ж є потреба в швидкому інтернеті на смартфоні, то або треба купувати двохкарточний (щоб стояв і МТС і ТриМоб), або дійсно користуватись роумінгом від МТС.

 3. В лучших традициях МТС, на контракт опять забили… Неужели сложно было предложить сервис одновременно всем клиентам?

 4. Хрень полная! Мало того что всего 2.5 Гб это по мнению МТС безлЫмит, и скорость сокрее всего режут, потому что даже мегабитом и не пахнет, хотя в тех же условиях ТриМоб отдает 2-3 мегабита. После выкачаных с трудом 120 мегабайт мне услугу прикрыли по непонятным причинам! В чате просидел уже минут 40 и тишина!!!

 5. Подключил. Деньги сняли. В 3моб сети телефон зарегистрировался. Работает через umts. Показывает что в роуминге. Но услуга передачи данных не доступна. Проверил ту же симку в 3х разных аппаратах. Никак не работает. В тех поддержке сказали – ну услугу же активировали- дальше обращайтесь на публичные форумы 3моб – может там помогут.

 6. Радий за МТС. Рекламував цю подію усім друзям. 3Ж підключив. Швидкість 1,5-2Мбіти в середній зоні Львова зранку в 9 на вулиці.
  +1 те що дорогою на роботу можна подивитися ютуб ))

  -1(( В квартирі телефон взагалі без мережі(( Це перше фе..
  -2 ( це обєм !! 2,5літра пива нам називають “безлімітне пиво”… Як це ? Я зможу розтягнути це задоволення (2,5гіга) максимум на тиждень. Ви ж там блін порахуйте своєю звилиною що це всередньому 0,08 гіга в день… Де безліміт??? ШАНОВНІ не майте нас за даунів!!! Назвіть тариф “3G міні” , бо інакше ваші дії тягнуть на статтю “Шахрайство… +в особливо великих розмірах.. +зговір групи керівників з метою шахрайства..” Рахуйте… МТС – вибивайте з своїх голів вату!

  П.С. Думаю прийнятними будуть тарифи типу 2,5Gb=+60грн, 5Gb=+80грн, 7Gb=+99грн, 20Gb(майже Безліміт)=150грн.

  Побачимось.

 7. Для лошков и тем у кого в попе горит как раз для таких придумали услугу. Интересно, когда 3G будет для всех и трафик 3G будет из пакета идущего в тарифе?

 8. Аж смішно, 2500мб. на день не стане а не те щоб на місяць, хто пітключив той реально затупив! Короч надіявся на щось краще(

 9. После 2-х месяцев пользования 3g решил, что пошли они на 3 буквы. 2,5 Гига хватает максимум на 2 недели, а потом сиди в нете со скоростью 150 кБит/с. Пока не будет нормальная сеть от МТС с нормальными тарифами, я в 3G ни ногой.

   • За 90 грн в месяц можно и по больше Гб выделить, допустим не 2,5, а 8-10. С бесплатным wi-fi в любом уголке, 3g становится просто более удобной заменой( в том плане, что не нужно искать wi-fi), скорость оставляет желать лучшего ну и покрытие тоже. Я живу в Днепропетровске, но стоило выехать в Новомосковск и сети как не бывало. В квартире ловит с трудом. Я это все про 3моб сейчас. Надеюсь сеть от мтс будет по качественней, но то, что есть сейчас просто развод какой то выходит.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я