5 необхідних додатків для малюків

Багато батьків дають дітям погратися з планшетом чи смартфоном: і малюк зайнятий, і дорослим перепочинок. Але замість того, щоб просто вмикати дітям мультики, встановіть спеціальні дитячі додатки. З ними малюк не тільки цікаво проведе час, а й отримає користь.

Happy newborn

Програма Happy newborn створена, щоб розважати малюків від одного місяця до півтора року та враховує їхні особливості. Наприклад, у ній є багато контрастних чорнобілих картинок, які малюки розрізняють краще, ніж кольорові малюнки або напівтони. Там також є різноманітні інтерактивні брязкальця, з якими малюки можуть гратися прямо на екрані. У програмі є ще розділ з ксилофоном, де немовля може створювати власну музику. А для батьків є розділи з корисною інформацією про дітей та догляд за ними. Завантажити програму можна з Google Play. Коштує вона 10 грн, але є і безплатна версія з дещо обмеженою функціональністю.

Sound Touch Lite

Цей навчальний додаток познайомить малюка зі світом звуків. У ньому можна обирати різноманітних тварин, транспорт, музику, побут і вивчати, як звучать ті чи інші предмети та створіння. При цьому на екрані демонструються не малюнки, а справжні фотографії джерел звуку, щоб малюкові було легше їх запам’ятати та створити асоціації. Призначена вона для дітей віком від 1 до 4 років, безоплатна та працює як на Android, так і на iOS.

Розмальовка для дітей

Розмальовками бавилися і ми, і наші батьки та бабусі з дідусями. Різниця тільки в тому, що діти зараз можуть робити це набагато зручніше – на планшеті. У Google Play є безліч розмальовок, але в цій є багато об’єктів, різноманітні інструменти, можливість малювання та зручний інтерфейс. Завантажити програму можна з Google Play.

Smart Kittyeducational game

А це ціла збірка розвивальних ігор для діток 2-5 років. Там є шість категорій та близько сотні ігрових вправ, які допоможуть дитині розвити мислення, увагу та пам’ять. А батьки можуть стежити за прогресом чада завдяки зручній системі статистики. Програма безплатна на Android (але можливі придбання всередині), а версія для iOS коштує 99 центів.

Планета Приключений

Це також розвивальна гра, але для дітей трохи старших – від 3 до 7 років. У ній уже є сюжет: дитина разом з героями – парою симпатичних котиків – відправляється в подорож по екзотичних місцях, де виконує різноманітні завдання. Вони допоможуть дитині розвити логіку, увагу та спостережливість, взаємодію з кольорами формами та фігурами, а також покращити навички рахування. Для Android програма безплатна, власникам девайсів Apple доведеться викласти $2,99.

2 КОМЕНТАРІ

 1. Придлагаю к вашему вниманию. В связи с сильным развитием гаджетов хочу вам посоветовать и другие матереалы с детскими аудиосказками. Плюсами нашего приложения есть отличное сприятие детьми, возможность аудиосопроваждения сказки, что даст вам возможность на некоторое время занятся своими делами. и так к приложениям

  Аудиосказки: Рубиновая Коллекция

  https://itunes.apple.com/ru/app/apple-store/id983369027
  Аудиосказки: Золотая Коллекция

  https://itunes.apple.com/ru/app/apple-store/id972444801

  Ну и наша долгожданная обновка))))

  Аудіоказки: Рубінова Колекція

  https://itunes.apple.com/ru/app/apple-store/id1089442574

  Следите за нашими обьявлениями на сайте: https://tale-for-child.com

Comments are closed.