Безплатний 3G для Харкова: акція продовжується

Уже місяць харківські користувачі МТС безоплатно користуються швидкісним мобільним інтернетом у міській підземці. У червні цей тестовий період мав закінчитися, але оператор продовжив його ще на місяць.

Уперше тестування 3G-мережі МТС у харківському метро пройшло 10 квітня 2015 року. За цей час послуги мобільного інтернету стали ще більш популярними – пасажири метро сьогодні використовують у десять разів більше трафіку, ніж у 2G-мережі.

Найчастіше новою послугою користуються на станції метро «Університет» – тут інтернет-користувачі щодня завантажували близько 25 ГБ. Що стосується розподілу 3G-трафіку по лініях метро, тут стабільне лідерство утримує Холодногірсько-Заводська лінія – найдовша в харківській підземці.

Мережа «МТС Україна» в Харківському метрополітені є першою підземною 3G-мережею в Україні. За результатами тестів найвища швидкість мобільного інтернету в метро склала 36,5 Мбіт/с.

Щоб протестувати роботу мережі на власному досвіді, достатньо мати смартфон із SIM-карткою «МТС Україна» і підтримкою 3G. Активуйте в ньому режим автоматичного вибору 2G/3G-мережі, і підключення пройде автоматично. Жодних додаткових налаштувань не потрібно.

Мобільна мережа «МТС Україна» в Харківському метрополітені побудована на найсучаснішому обладнанні ізраїльської фірми Corning MobileAccess LTD. Це активна антенна система, в яку на наземних об’єктах включені базові станції стандарту 3G виробництва Huawei. Для забезпечення покриття в тунелях використовується технологія із застосуванням випромінювального кабелю. Загальна протяжність кабелю становить 75 км.

Мережа здатна пропускати близько 5 ТБ щодня. Технологія дозволяє одночасне використання голосового зв’язку і мобільного інтернету. Це означає, що завантаження файлу не буде перериватися під час розмови. Зв’язок забезпечений на всіх трьох лініях Харківського метрополітену – в тунелях і на платформах, на ескалаторах і в холах метро.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я