Середа, 29 Листопада, 2023

Благодійна програма «Добра справа в подарунок» за 12 років: врятовано 235 дитячих сердець

Клієнти Vodafone та «Добра справа в подарунок» врятували вже 235 дитячих сердець. Результатами цієї благодійної програми Vodafone Україна поділився до Всесвітнього дня серця, який відзначається 29 вересня. Програма спрямована на допомогу дітям із вадами серця.

За 12 років існування благодійної програми Vodafone «Добра справа в подарунок» перераховано понад 18 млн. гривень на операції дітям і покупку устаткування для дитячого відділення Інституту Серця.

Ідея благодійного проекту полягає у тому, що кошти, що раніше планувалися для придбання подарунків клієнтам на свята, Vodafone направляє на допомогу дітям, які потребують термінової операції з усунення вродженої вади серця. Після хірургічного втручання діти отримують можливість жити здоровим повноцінним життям.

Також клієнти Vodafone отримали можливість приєднатися до програми, направляючи на благодійність накопичені бонуси за програмою лояльності Vodafone Bonus.

З лютого 2022 року клієнти Vodafone мають змогу обміняти бонуси, які отримують за користування мобільним зв’язком, також, на допомогу українцям, постраждалим від бойових дій. Завдяки переказаним бонусам, Vodafone перерахував до благодійного фонду «Повернись живим» понад 4,5 мільйони гривень.

Благодійна програма «Добра справа в подарунок» реалізується в партнерстві з МБФ «Українська Біржа Благодійності», Інститутом Серця МОЗ України та МБФ «Повернись живим».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися