Бренд Joice приніс Vodafone основні нагороди премії Effie

Joice від Vodafone також запустив термін «віслово», яке стало одним з найпопулярніших нових слів в Україні

За результатами щорічної церемонії нагородження Effie Awards Ukraine, Vodafone Україна зібрав премії відразу в чотирьох номінаціях з кейсом запуску молодіжного тарифу-саббренда Joice:

  1. Золото у номінації «Зірки в рекламі» – за кампанію Joice із залученням дуету «Время и стекло»
  2. Срібло в номінації «Запуск продукту/послуги» – за кампанію Joice, що завоювала нових споживачів діджитал-контенту – підлітків, на яких не діє класична комунікація мас-маркет-бренду.
  3. Бронза та єдина нагорода в номінації «Телекомунікаційні послуги» – успішна кампанія на підтримку тарифу Joice, що допомогла привести нових якісних інтернет-користувачів в базу Vodafone, збільшуючи прибутковість компанії.
  4. За підсумком конкурсу департамент бренду і комунікацій Vodafone Україна був визнаний Best Marketing Team 2019 у телекомунікаційній сфері.

Joice від Vodafone також запустив термін «віслово», яке стало одним з найпопулярніших нових слів в Україні і увійшло в топ-5 запитів Google в 2019 році.

Тариф Joice запустили в червні 2019 року. Він пропонує безлімітний трафік для топових мультимедійних майданчиків і сервісів:

  • Відео: YouTube, Netflix, Vodafone TV, MEGOGO;
  • Музика та книги: Apple Music, Tik Tok, YouTube Music, Vodafone Music, Vodafone Bools, SoundCloud, Shazam, Deezer;
  • Ігри та магазини додатків: Twitch, AppStore, Google Play, Steam;
  • Cоцмережі та месенджери: Instagram, Facebook, twitter, Telegram, Viber, Snapchat,

У щомісячний пакет послуг також включені 6 ГБ швидкісного інтернету, 600 хвилин для дзвінків на всі мережі по Україні та в Польщу. Вартість тарифу 100 грн/місяць.

Effie Awards Ukraine – щорічна найавторитетніша нагорода в галузі маркетингових комунікацій в Україні. Це національна премія Effie Worldwide, яка проходить в Україні вже 14 років.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я