Частка 4G-смартфонів у мережі Vodafone зросла вдвічі

Представники Vodafone Україна кажуть, що досягнута кількість сумісних з 4G телефонів вже достатня для комерційного запуску цього типу зв’язку

Коли в Україні запустять зв’язок четвертого покоління, п’ята частина клієнтів Vodafone того ж дня зможе відчути його переваги. Проникнення 4G-смартфонів у мережі Vodafone Україна досягло 20%. Це вдвічі більше порівняно з 4 кварталом 2016 року, що випереджає власні прогнози оператора. Загалом приблизно третина всіх абонентів зможе перейти на четверте покоління зв’язку, взявши відповідний смартфон, адже їхні SIM-картки вже готові до 4G.

Представники Vodafone Україна кажуть, що досягнута кількість сумісних з 4G телефонів вже достатня для комерційного запуску цього типу зв’язку. Сам оператор продовжує активну підготовку до запуску мережі 4G. У тестовій лабораторії Vodafone Україна спільно з постачальником устаткування вже зібрали фрагмент мережі 4G. Понад рік тому оператор перейшов на закупівлю нового типу карток – USIM, які підтримують GSM, UMTS та 4G.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я