Дніпродзержинськ уже готовий до 3G

«МТС Україна» завершила оптимізацію своєї мережі в Дніпродзержинську. Компанія замінила 100% обладнання радіочастини мережі – базові станції та контролери – на найсучасніше обладнання збільшеної ємності, а також додатково побудувала та ввела в експлуатацію 20 нових базових станцій.

Проведена оптимізація вже відкрила вищу швидкість мобільного інтернету для абонентів та поліпшила якість голосового зв’язку. Ємність радіочастини збільшилася в п’ять разів. Оператор також модернізував транспортну мережу, що розширило пропускну спроможність каналів та підготувало її до переходу на наступне покоління зв’язку.

«Модернізація мережі дозволила нам не тільки поліпшити якість послуг, які ми надаємо абонентам у Дніпродзержинську. Розвиток мережі – це серйозні інвестиції в економіку міста, які залишаються тут у вигляді сучасної інфраструктури, замовлень місцевим підрядним організаціям, а отже, і податків до місцевого бюджету, зарплат співробітникам. Найсучасніша в місті мережа дозволить здійснити швидкий перехід до 3G – третього покоління зв’язку – і надавати мешканцям міста мобільний інтернет на високих швидкостях», – зазначив директор південного територіального управління «МТС Україна» Андрій Іванець.

Перший етап модернізації мережі «МТС Україна» завершився в травні 2014 року й охопив такі міста: Харків, Суми, Полтава, Кіровоград, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів та Київ. Абоненти «МТС Україна» в цих регіонах вже отримали впевнену зону покриття, ліпшу якість голосового зв’язку і високі швидкості пересилання даних. На даний час проводиться модернізація обладнання у Волинській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

Окрім цього, абонентам «МТС Україна» в Дніпродзержинську вже доступний 3G-інтернет. Зараз послуга «3G Безліміт» надається на базі національного роумінгу в мережі ТриМоб на швидкостях до 7,2 Мбіт/сек, а із запуском власної 3G-мережі «МТС Україна» швидкості будуть ще вищими – до 42 Мбіт/сек. Послуга «3G Безліміт» доступна абонентам тарифів «Смартфон» і «Планшет». Вартість послуги в різних тарифах передплаченого сервісу склала від 70 до 90 гривень.

 

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я