Vivo готує смартфон з бездротовою зарядкою в масштабах кімнати

У своєму майбутньому мобільнику інженери Vivo планують використати технологію стартапу Energous

Сьогодні бездротові зарядки фактично залишаються дротовими, але це скоро може змінитися з новим телефоном від китайського виробника Vivo. За попередньою інформацією, вендор готує смартфон, який не потрібно класти на спеціальний килимок. Апарат заряджатиметься в будь-якому місці кімнати.

У своєму майбутньому мобільнику інженери Vivo планують використати технологію стартапу Energous. Його розробка WattUp 2.0 дозволяє передавати до 20 Вт енергії на відстань у 5 метрів.

На відміну від сучасних магнітних бездротових технологій заряджання, в Energous використовують радіохвилі. Електрика конвертується у радіовипромінювання, яке потім направленим сигналом відправляється приймачеві. Завдяки цьому також підтримується одночасне заряджання кількох девайсів.

Поки що невідомо, на якому етапі знаходиться розробка Vivo і які шанси в неї стати комерційним продуктом. Але компанія відома своїми сміливими технологічними рішеннями, які випереджають розробки інших вендорів. Vivo однією з першою показала смартфон з екранним датчиком відбитків пальців, з висувною фронтальною камерою та мобільник без портів та роз’ємів.