Як знайти лікаря через інтернет

Якщо вам необхідна кваліфікована медична допомога, а у районній поліклініці черги або погане обладнання, лікаря можна знайти і через інтернет. Наприклад, на ресурсі Doc.ua. Цей сервіс допомагає швидко та зручно знайти необхідного спеціаліста чи клініку і записатися на прийом. Працює він для Києва, Харкова, Дніпропетровська та Одеси. А як саме – розповімо далі.

Щоб користуватись сервісом, на порталі треба зареєструватись. Зробити це можуть як звичайні люди, так і лікарі або представники клінік (щоб потрапити в базу сервісу). Процедура дуже проста – треба лише вказати електронну пошту, телефон та придумати пароль.

Усього сайт має п’ять розділів — «Лікарі», «Клініки», «Діагностика», «Пакети послуг» та «Акціії». Проте спеціаліста можна знайти, навіть не заходячи в них. На головній сторінці є форма пошуку, в якій треба вказати район та спеціальність лікаря. Останнє зробити можна і через список, що знаходиться під пошуковою формою.

Скориставшись цим списком, ви побачите трьох найкращих спеціалістів обраної категорії згідно з рейтингом, який формують самі пацієнти.

Безпосередньо в розділі «Лікарі» ви знайдете і додаткові інструменти пошуку. За замовчуванням там показується список зі всіх зареєстрованих спеціалістів. Їх можна сортувати за рейтингом, популярністю, стажем та ціною послуг. Щоб виокремити спеціалістів визначеного напрямку, треба скористатись стовпчиком у правій частині сторінки. Також можна відмітити пункти «Дитячий лікар» та «З виїздом додому», а також додати сторінки ескулапів в обране.

Коли ви обрали спеціаліста, усе що залишається, – записатись на прийом за допомогою спеціальної форми. Кнопка, що її відкриває, є на сторінці кожного лікаря.

Якщо ж зі спеціалістом ви визначитися не можете, є форма простої онлайн-заявки (посилання на неї знаходиться у верхньому правому кутку сайту). У ній треба вказати необхідного спеціаліста, район, бажаний час та дату прийому, а співробітники порталу підберуть відповідного медика. Також можна замовити зворотній дзвінок з співробітника сайту.

У розділі «Клініки» ви знайдете різноманітні медичні установи. Принцип тут такий же, як і з лікарями – у кожного медзакладу є детальна інформація про послуги, графіки роботи, вказані ціни та можливість записатися на прийом.

Розділ же «Діагностика» подібний до «Клінік». Тільки розміщені в ньому, як не важко здогадатись, медзаклади, де можна пройти різноманітні обстеження, починаючи від УЗД та закінчуючи комплексним обстеженням всього організму.

Багато клінік та діагностичних центрів пропонують пакети послуг. Ці пропозиції також розміщені у відповідному розділі.

В «Акціях» же розміщені різноманітні спеціальні пропозиції та акції від медзакладів. Тут можна отримати знижки на обстеження, отримати безоплатні послуги на додачу до основного замовлення. Багато з них доступні лише для відвідувачів Doc.ua – це ще один привід скористатися послугами порталу.

На ресурсі є ще один додатковий сервіс – це довідник захворювань. Його головний плюс у тому, що інформація подається максимально доступно, з мінімумом спеціальних термінів (на відміну від тієї ж Вікіпедії). У ньому чітко прописуються причини хвороб, їхні симптоми, діагностика та способи лікування. А також подається список лікарів, що допоможуть подолати недуг.

Загалом ресурс з пошуку лікарів Doc.ua сподобався своєю простотою, продуманістю та гарною базою лікарів та медзакладів. Головна, на наш погляд, його функція – це те, що з лікарем можна «познайомитися» ще до візиту. Бо невизначеність та страх невідомого (яким буде лікар) дуже часто змушують людей відкладати візит в клініку до останнього. І все ж хотілося б, щоб приводи користуватись цим ресурсом з’являлись якомога рідше – бо краще зовсім не хворіти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я