Четвер, 30 Травня, 2024

Фінал «Гри престолів» можна дивитися на Vodafone TV

Vodafone покаже новий сезон «Гри престолів» у HD-якості і з професійним озвученням. Восьмий сезон стане завершальною частиною культового серіалу. Щоб дізнатися, хто ж все-таки посяде Залізний трон, достатньо підписатися на пакет Амедіатека. Прихильники легального контенту зможуть за 25 грн на тиждень стежити за розвитком подій у Вестеросі, а також дивитися інші серіали HBO – нові серії з’являються в сервісі наступного дня після прем’єри.

Сервіс працює через додаток Vodafone TV, який можна безкоштовно встановити на смартфон або планшет з магазинів додатків Google Play (для Android) і App Store (для iOS), на телевізори Smart TV з магазинів додатків Samsung Smart Hub (для Samsung) і LG Smart World (для LG).

Перегляд Vodafone TV доступний на будь-якому девайсі: мобільних пристроях і планшетах з будь-якою ОС, зокрема, Windows, телевізорах Smart TV, домашніх комп’ютерах і ноутбуках через спеціально адаптований портал tv.vodafone.ua. Для тих, хто любить дивитися ТБ з мобільного пристрою, крім додатка Vodafone TV пропонується також мобільна версія порталу.

Користуватися Vodafone TV можуть клієнти всіх українських операторів, зокрема, і фіксованого інтернету, використовуючи номер Vodafone для реєстрації, авторизації в додатку й оплати вибраних пакетів. Перевага для клієнтів Vodafone – відсутність плати за мобільний інтернет під час перегляду з мобільного пристрою. Для підключення послуги потрібно відправити SMS на короткий номер, що відповідає вибраному пакету. Щоб отримати доступ до найкращих серіалів, клієнтам Vodafone достатньо надіслати SMS із текстом 1 на номер 30032.

Детальніше про послугу, інші пакети й переваги Vodafone TV https://www.vodafone.ua/ru/chastnym-klientam/uslugi/vodafone-tv.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися