Вівторок, 25 Червня, 2024

War Thunder пропонує рідкісну техніку за ремонт літака

War Thunder запустили акцію «Фронтовий механік», у рамках якої гравці зможуть отримати ваучери на рідкісну техніку, проявивши пізнання в будові винищувача И-180С.

Після повітряного бою геймерам видадуть зламаний И-180С, який потрібно буде полагодити. Поломки генеруються випадково й у кожного гравця будуть відрізнятися, тому новоспеченим механікам знадобиться провести пробний політ, щоб виявити несправність. Під час польоту доведеться протестувати закрилки, гальма, кулемети та інші вузли системи. Пошкоджений модуль потім потрібно буде замінити на новий – його можна отримати, просто прокачуючи літак у боях, або докупити за внутрішньоігрову валюту. Заміна пошкодженого модуля = успішний ремонт.

За кожен ремонт гравець буде отримувати нагороду. Після першого ИС видадуть купон И180С, після другого і наступних – ваучер И180С. Схема обміну купонів на рідкісну бойову техніку і камуфляж до неї детально розписана на сайті.

Механіки, які крім ремонту також займуть перше місце в команді, отримають додаткову техніку або камуфляж. Ну а якщо ваучери і купони вам не потрібні, їх можна просто продати.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися