Субота, 24 Лютого, 2024

GOOD’OK «Залишайтесь вдома» встановили 10 тисяч абонентів

З початку карантину Vodafone Україна пропонує своїм абонентів встановлювати замість сигналів виклику спеціальне повідомлення – нагадування про запобіжні заходи. Десять тисяч клієнтів Vodafone вже підтримали інформаційну кампанію і встановили замість виклику повідомлення «Залишайся вдома».

За допомогою такого повідомлення можна нагадати оточенню про те, що карантинні обмеження все ще діють, і необхідно дотримуватися дистанції, дотримуватися правил гігієни та уникати відвідування публічних місць.

Якщо в абонента буде встановлено спеціальний GOOD’OK, усі, хто йому зателефонує, почують інформацію: «Будь ласка, за можливості, залишайся вдома, мийте руки та обмежте суспільне життя. У випадку поганого самопочуття обов’язково зверніться до лікаря. Vodafone бажає вам завжди залишатися в безпеці і бути здоровими».

Спеціальний GOOD’OK пропонується за символічну вартість – 1 копійка. Послуга буде підключена на 30 днів, і за необхідності гудок можна відключити. Мова повідомлення – українська.

Щоб встановити інфогудок замість сигналів виклику, потрібно відправити SMS c кодом 19 на номер 700. Щоб той, хто телефонує, встиг прослухати інформацію до кінця, потрібно відповідати на виклик через 10 секунд – така тривалість інформаційного повідомлення.

Vodafone також безкоштовно надає своїм клієнтам передоплати на час карантину безлімітний доступ до соціальних мереж (Facebook, LinkedIn, Twitter, Pinterest) і месенджерів (текстові та графічні повідомлення у Viber, Telegram, WhatsApp, Skype та Snapchat). Щоб скористатися доступом до послуги Online pass, потрібно набрати комбінацію *316*1#. Послуга для безлімітного спілкування в соціальних мережах буде діяти протягом 28 днів з моменту підключення, після чого буде відключена. Перевірити статус послуги Online PASS можна за допомогою USSD команди *316*2#. Послуга online pass доступна для підключення клієнтам передплачених тарифних лінійок Vodafone Family, Vodafone RED Extra, Vodafone RED, Vodafone RED 2015 року, тарифів Vodafone Light + та Vodafone ZAHID. У тарифах Vodafone SuperNet Start/Pro/Unlim і Joice послуга Online PASS вже входить до пакета послуг відповідно до умов тарифу і не вимагає підключення. Детальніше про послугу – на сайті.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися