Смартфон Sony Xperia 1 Professional Edition підключається до інтернету кабелем

Хоча смартфон можна підключати до мережі кабелем, але потрібного адаптера в комплекті немає.

Компанія Sony презентувала в Японії смартфон Xperia 1 Professional Edition, який отримав деякі поліпшення проти звичайної версієї. Удосконалення стане в пригоді всім, кому потрібно швидко пересилати дані в мережі та мати мінімальні затримки при підключенні до інтернету.

Апаратно «професійний варіант» Xperia 1 схожий на звичайну версію. Він має такий же екран – 6,5-дюймовий OLED роздільної здатності 4K та співвідношенням сторін 21:9 і з підтримкою технології CinemaWide. У «професійному» варіанті Xperia 1 він лише отримав підтримку 10-бітного сигналу та краще відкалібрований за кольорами. Процесор залишився незмінним – Snapdragon 855, обсяг оперативної пам’яті та батарея теж не змінилися – 6 ГБ та 3330 мА·год.

Головна особливість Sony Xperia 1 Professional Edition – у можливості підключення до локальних мереж та інтернету кабелем. Для цього використовується перехідник з USB Type-C на Ethernet. Так можна отримати надійне мережеве з’єднання, яке не збоїтиме, на відміну від Wi-Fi, а також забезпечує більшу швидкість пересилання даних. Хоча смартфон можна підключати до мережі кабелем, але потрібного адаптера в комплекті немає.

У продажу Xperia 1 Professional Edition стане доступним у кінці жовтня за ціною $1320.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я