Вівторок, 12 Грудня, 2023

Керівник Vodafone Україна стала найкращою жінкою-директором

Генеральний директор Vodafone Україна Ольга Устинова стала найкращим бізнес-керівником. Вона перемогла в рейтингу топ-15 жінок-СЕО за версією бізнес-порталу delo.ua.

Ольга Устинова

«Сьогодні в основі успішного бізнесу не тільки і не стільки гроші. Квінтесенція сьогоднішнього бізнесу – це коли компанію люблять клієнти і люблять співробітники. Така філософія, поки ще трохи незвична в Україні, є стандартом у Європі, – каже Устинова. – На розвинених ринках цей підхід називається customer-centric approach, і ми впроваджуємо його в Україні. Він втілений у сотні дрібниць – у відсутності токсичних для абонентів послуг, нав’язаних сервісів, у простоті та чесності тарифів, у щирому бажанні допомогти клієнту. І ми вже бачимо відгук. Люди відчувають ставлення компанії і голосують гаманцем».

Ольга Устинова очолила Vodafone Україна в січні 2016 року. За результатами першого кварталу, компанії під керівництвом Устинової вдалося збільшити кількість клієнтів, в основному активних дата-користувачів, про що свідчить зростання обсягу споживання дата-трафіку. У першому кварталі компанія також залучила кілька великих бізнес-клієнтів.

Список топ-менеджерів сформовано на основі сотні найбільших компаній України за рівнем доходу згідно з рейтингом «ТОП-500 найбільших компаній». Номінанти оцінювалися за трьома показниками: результати голосування на сайті, результати експертного опитування і рентабельність чистих продажів. Детальніше про рейтинг можна дізнатися тут.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися