Вівторок, 18 Червня, 2024

Київські хмарочоси підкорилися паркуру

Зірка паркуру англієць Піп Андерсен завітав до Києва. Шалений фріранер стрибав з мосту на автобус, долав поверхи найвищого в Києві паркінгу, стрибаючи і перевертаючись у повітрі. Зухвалі трюки на столичних хмарочосах зможуть побачити всі охочі вже 1 жовтня, адже в цю середу на екранах з’явиться новий екшн-ролик «МТС Україна» з Піпом Андерсеном у головній ролі. Ролик знято агенцією Tabasco в рамках рекламної кампанії тарифу «Смартфон»:

«Вибір Піпа Андерсена на головного героя ролика не випадковий: для нього не існує перешкод, крім того, він любить економити свій час та гроші – усе, як в оновленому тарифі «Смартфон», – говорить Олег Решетін, директор з маркетингу «МТС Україна». – Знімаючи такий динамічний ролик, ми хотіли показати просто безмежні можливості економії. Адже наш тариф «Смартфон» дає можливість легко економити на розмовах та мобільному інтернеті й не боятися жодних переплат. Саме тому цей тариф обирає більше третини абонентів «МТС Україна».

Піп Андерсен знімається у роликах таких відомих компаній, як Sony, Nokia, Nike, Adidas, Microsoft, BMW, а тепер і українські глядачі зможуть насолодитись його трюками. Ще він один з небагатьох акторів-початківців, якому пощастило знятися в останній серії легендарної кіносаги «Зоряні війни. Епізод VII». Режисер для ролика також підібраний особливий: датчанин Клаус Х’юман дуже відомий своїми екстремальними фото і відеозйомками.

«Паркуром я займаюся десь дев’ять з половиною років. Мені було чотирнадцять, коли побачив документальний фільм на цю тему. І подумав: мабуть, і я спробую. І спробував! Готуюся до трюків від декількох годин – до кількох тижнів, залежно від їхньої складності. На цих зйомках найскладніше – приземлятись, коли не бачиш, куди, обмежений простір і маленька відстань, – коментує враження від зйомок Піп Андерсен. – Таких моментів сьогодні було декілька. Попереду камера, позаду перила, а за ними кілька поверхів вниз… І на маленькому проміжку потрібно виконати весь трюк повністю, аби не знести камеру і самому не впасти. Мені потрібно було перестрибувати через поручні і приземлитись з перекрутом на поверхню, яку я не бачу. Перед приземленням реально напружився – ще б пару міліметрів – і…»

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися