Не знаєте, який мобільний браузер обрати?

Хоча у мобільному світі існує лише дві екосистеми – Android та Apple, – коли справа доходить до перегляду інтернету, тоді все стає цікавіше. Адже користувачі не обмежуються встановленими в ОС утилітами типу Android Browser та Safari. Експерти Gadget Lab проаналізували популярність браузерів у різних куточках світу та створили інфографіку з результатами.

Різноманіття веб-навігаторів досить суттєво відрізняється в різних  країнах. Наприклад, у США 58,28% користувачів переглядають веб-сторінки на Safari. Ще 31,15% робить це через Chrome, а ось на частку вбудованого Android Browser припадає лише 7,72%.

У Бразилії ситуація вже зовсім інша – там лідером є Chrome Mobile, якого наздоганяє Safari. На Ямайці 43,4% мобільного інтернету проходить через Chrome, а Android Browser належить 31,03%. Safari в цій країні користуються 19,77%.

А ось у Південній Африці друге місце посідає BlackBerry Browser із результатом у 28,23%, а першу позицію завоював Chrome (29,99%). У Данії лідером є Safari із показником 72,78%. А Android Browser найбільше полюбляють у В’єтнамі, де ним користується 83,96%.