Четвер, 20 Червня, 2024

Лінія «Служби розшуку дітей»: статистика роботи

Близько року тому МТС приєдналася до всеукраїнського проекту з розшуку дітей «Служба розшуку дітей». Оператор надав своїм абонентам можливість безоплатно телефонувати на номер «гарячої лінії». За час її роботи вдалося повернути додому 125 дітей.

Проект «Служба розшуку дітей» реалізує громадська організація «Магнолія» спільно з Міністерством внутрішніх справ. МТС надав своїм абонентам доступ до єдиного європейського номеру 116000 «гарячої лінії» цієї служби. На нього можна телефонувати, щоб повідомити про випадки викрадення дітей, передати важливу інформацію, отримати консультацію спеціаліста. Дзвінки на цей номер не тарифікуються.

Президент ВГО «Магнолія» Ткаченко Євгенія Володимирівна зазначає: «Дуже важливо, що номер «гарячої» лінії є безкоштовним та легко запам’ятовується. Нещодавно, наприклад, стався випадок, коли киянин Павло побачив на станції метро Хрещатик хлопчика, який просив у перехожих поїсти. Чоловік забрав хлопчика додому, щоб нагодувати, але як діяти далі – не знав, тому звернувся до нас на «гарячу лінію» 116000. Згодом виявилось, що хлопчика звуть Микола, і він з Івано-Франківська. Уже наступного дня до Києва приїхав батько Миколи та забрав мандрівника додому».

Щодня на «гарячу» лінію 116000 надходить 10-15 звернень стосовно зниклих дітей. Абоненти повідомляють про те, що бачили дитину, яку розшукують, або просять допомоги в пошуках власної дитини. Впровадження єдиного для Європи номеру телефону для розшуку дітей 116000 дає можливість українським експертам співпрацювати з «гарячими лініями» 116000 в 30-ти країнах та перевіряти інформацію про зниклих дітей за кордоном.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися