Неділя, 25 Лютого, 2024

М2М-рішення та зв’язок Vodafone допоможуть оптимізувати бізнес ПБГ «Ковальська»

businessman communicates by phone

Для співробітників власних підприємств Промислово-будівельна група «Ковальська» вибрала зв’язок Vodafone, зокрема, рішення М2М. Також додатково до послуг голосового зв’язку для ПБГ «Ковальська» Vodafone розробив спеціальні пропозиції з роумінгу.

Зв’язок Vodafone допоможе оптимізувати витрати групи на виробництво й логістику – оператор розробив для ПБГ «Ковальська» індивідуальне М2М-рішення з моніторингу та навігації транспорту. Vodafone також встановив виділені інтернет-канали для забезпечення фіксованого доступу до інтернету кар’єрів групи.

«Ми давно ставили перед собою мету: інтегрувати сировинні кар’єри ПБГ “Ковальська” в систему групи – відкрити доступ до IT-підприємства, налагодити контроль за процесом роботи в режимі online. Завдяки ефективному підходу Vodafone до поставлених завдань нам це вдалося, причому якісно й оперативно. Крім того, ми отримали від оператора вигідну пропозицію з роумінгу. Співробітники корпорації часто бувають за кордоном в робочих поїздках, звичайно, їм необхідно підтримувати зв’язок зі своїми колегами. Дзвінки та послуги інтернету досить дорогі за кордоном, але Vodafone запропонував нам досить лояльні тарифи», – коментує Сергій Гончаренко, начальник департаменту закупівель та контрактної політики ПБГ «Ковальська».

Асоціація «Промислово-будівельна група «Ковальська» – найбільший в Україні виробник будівельних матеріалів і один з провідних девелоперів. Компанія об’єднує великі підприємства в різних сегментах будівельної галузі, які виконують повний обсяг робіт: від видобутку сировини та виробництва будівельних матеріалів до зведення об’єктів житлового, комерційного та соціального призначення.

Спираючись на глобальний досвід надання послуг зв’язку у 80 країнах, Vodafone пропонує українським компаніям унікальний комплекс послуг і свій погляд на те, як повинен виглядати «підключений» бізнес. Корпоративні тарифи Vodafone передбачають послуги зв’язку і доступні бізнесменам у всьому світі: 3G-інтернет, вільний роумінг у Європі та домашні тарифи для дзвінків за кордон. До цього міжнародного набору Vodafone додав звичні для українських корпорацій безлімітні дзвінки всередині мережі, а також безлімітне спілкування в соціальних мережах і популярних месенджерах. Стати корпоративним абонентом Vodafone можна, звернувшись в найближчий центр обслуговування абонентів.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися