Субота, 22 Червня, 2024

Мапа «Зв’язок на сході України»

Сьогодні абонентам МТС зі східних областей для того, щоб отримати інформацію щодо працездатності мережі оператора, доводиться телефонувати до контакт-центру. Проте тепер вони можуть дізнаватися про неї швидше та зручніше за допомогою онлайнової мапи «Зв’язок на сході України», яка з’явилася в розділі «Мережа та покриття» на сайті МТС. На ній можна побачити актуальний статус роботи мережі в Донецькій та Луганській областях.

Для того щоб побачити поточну інформацію, необхідно відвідати веб-сайт оператора та вибрати на ньому потрібну область і район. Щодо кожного з населених пунктів регіону доступний перелік пошкоджених і відновлених об’єктів із зазначенням причини можливих обмежень та статусом відновлення. На мапі також позначено адреси, за якими відновлено надання послуг або спостерігаються перебої зі зв’язком.  Інформація про роботу мережі оновлюється двічі на день, о 8:00 та 14:00 годинах. Так, станом на 8:00 30.07.2014 р. зв’язок відновлено в 36 точках, з них 31 – у Донецькій області, 5 – у Луганській області.

Для зручності абонентів на стартовій сторінці сайту МТС з’явилася гаряча кнопка «Зв’язок на сході України», яка веде в розділ з актуальною інформацією та мапою.

Основною причиною обмежень зв’язку в Донецькій та Луганській областях є відсутність електроенергії на обладнанні та неможливість дістатися до об’єктів у зоні бойових дій для проведення аварійних робіт або поповнення запасу палива для генераторів. Фахівці «МТС Україна» роблять все можливе для поновлення зв’язку в населених пунктах на сході України. У технічних центрах компанії організовано цілодобове чергування, моніторинг стану мережі здійснюється 24 години на день 7 днів на тиждень. Тому більшу частину «позаштатних» ситуацій на мережі вдається вирішити оперативно, без обмеження в наданні послуг. З урахуванням заборони на нічні відновлювальні роботи в зоні бойових дій оперативне відновлення зв’язку часто відбувається в режимі віддаленого управління мережею. Загалом на відновлювальні роботи додатково витрачено вже понад 700 годин.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися