Четвер, 20 Червня, 2024

«Мій МТС» обслужить абонентів

Користуватися послугами МТС стало зручніше, адже керувати своїм рахунком, мобільними сервісами та тарифами можна самостійно та зручніше, ніж в «Інтернет-помічникові». Оператор запустив систему «Мій МТС» для абонентів контрактної та передплаченої форми обслуговування, яка прийшла йому на заміну та розширить можливості абонентів.

Новинка дозволяє в режимі онлайн контролювати витрати по своїх номерах, поповнювати рахунок, змінювати тарифні плани, підключати/відключати послуги, налаштовувати переадресацію, відновлювати/блокувати SIM-карту, отримувати деталізацію дзвінків, керувати програмою лояльності «МТС Бонус» та перевіряти PIN1/PIN2/PUK1/PUK2.

Безпека у системі «Мій МТС» забезпечується пересиланням по захищеному SSL-каналу з використанням 128-бітного шифрування. Крім того, у системі реалізовані додаткові функції захисту, такі як автоматичне відключення, якщо відсутні активні дії більше 20 хвилин, а також відображення дати, часу та IP-адреси входів у систему.

«Мій МТС» увібрав у себе все найкраще від сервісів самообслуговування і отримав нові функції. Наприклад, крім швидкого управління послугами та налаштуваннями, зручного контролю витрат, тепер у абонентів є можливість обмінювати бонуси в рамках програми лояльності «МТС Бонус» і перевіряти PIN і PUK-коди, – коментує директор з маркетингу «МТС Україна» Олег Решетін. – Ми врахували побажання абонентів і ґрунтовно попрацювали над зовнішнім виглядом системи, надали їй лаконічний дизайн, спростили структуру і оснастили меню великими кнопками, що зробило «Мій МТС» зручним для роботи на сенсорних екранах».

Щоб скористатися «Мій МТС», необхідно пройти за посиланням my.mts.ua і зареєструватися, для чого необхідно буде вказати номер телефону, пароль, електронну пошту, PUK-код (вказаний на стартовому пакеті) та кодове слово. Користування системою для абонентів безплатне.

попередня стаття
наступна стаття
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися