П’ятниця, 14 Червня, 2024

Гаджет у школі

Планшети та смартфони сьогодні є майже у кожного школяра, і варто використати їхні можливості не лише для розваг, але й для роботи. Адже для Android створили багато програм, які можуть допомогти учням у навчанні. Перекладачі, карти, шпаргалки, довідники та енциклопедії – усе дитина зможе розмістити у своїй кишені, розвантаживши ранець від зайвого.

Текстовий редактор

Сьогодні вчителі навіть не розглядають написані від руки реферати та доповіді, а хочуть бачити їх у роздрукованому вигляді. Для цього необхідно встановити на планшет текстовий редактор, який дозволить редагувати текстові документи, таблиці та створювати презентації. У маркеті Google Play багато подібних утиліт, а однією з найпопулярніших є безплатна OfficeSuite Pro 7. Вона пропонує такі ж можливості, що й офіційний офісний пакет від Microsoft, проте, на відміну від нього, не потребує купівлі ліцензії на хмарний Office 365. Окрім цього, OfficeSuite Pro 7 не обмежений лише хмарним накопичувачем SkyDrive, а дозволяє зберігати файли у Dropbox, SkyDrive, Google Drive та інших сервісах.

Математика

Окрім роботи над текстом та таблицями, гаджети на Android також зможуть допомогти майже в усіх навчальних дисциплінах. Наприклад, завдяки утиліті «Піфагор» можна не записувати конспект формул та математичних перетворень. Це довідник для школярів і студентів, який містить інформацію зі шкільної програми і з курсу університету. А якщо потрібно щось не просто підглянути, а порахувати, тоді можна скористатися Math Helper. Це програма для вирішення математичних завдань курсу школи та університету. При цьому в платній версії можна покроково дивитися, як вийшов підсумковий результат.

Фізика

У деяких школах дітлахам досить легко вивчати закони Ньютона та силу Архімеда. Адже вони це роблять на планшетах, які їм видають у рамках освітнього проекту «Відкритий світ». За допомогою наочної анімації школярі можуть швидше розуміти фізичні концепції.

Учні інших шкіл також можуть отримати подібне за допомогою утиліти «Фізика в школі» у власний гаджет. Це збірка анімованих фізичних законів, завдяки якій буде легше зрозуміти їхню суть. А почитати самі закони в їхньому канонічному вигляді математичних формул можна через програму «Посібник з фізики».

Хімія

Однойменна програма «Хімія» підкаже, який номер у періодичній таблиці в кобальту і в чому розчиняються фосфати. Ця програма також допоможе вирішувати хімічні рівняння та ланцюжки, знайде відповідь для рівнянь з декількома невідомими, покаже формули органічної хімії і підкаже потрібні іонні реакції. Набір доповнюється вбудованою таблицею Менделєєва та таблицею розчинності речовин.

А якщо потрібен просто короткий довідник з хімії, тоді можна скористатися утилітою «Хімія Шпаргалки безкоштовно». Інформація в ній розбита на безліч груп, серед яких – електроліти, кислоти та основи, солі, визначення газів, речовини в промисловості, вуглецеві сполуки і багато іншого. Є навіть невелика історична довідка про відкриття атомної структури речовини.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися