Четвер, 20 Червня, 2024

Мобільна бібліотека МТС приїхала в Полтаву

У Полтаві на вулиці Жовтневій відкрилась інноваційна «Мобільна бібліотека МТС» просто неба. Відтепер полтавці та гості міста мають у вільному доступі більше трьохсот книг різних жанрів українських та зарубіжних авторів. Кожен бажаючий може завантажити будь-яку обрану книгу на свій смартфон чи планшет.

У день урочистого відкриття «Мобільної бібліотеки МТС» оператор провів благодійну акцію «Обміняй одну паперову книгу на 300 електронних». У кінці дня зібрану літературу передали до Полтавської центральної бібліотеки для проекту «Книга українському воїну». Захід відбувся за підтримки Полтавської міської ради.

«Мобільна бібліотека МТС» – це національний проект, який «МТС Україна» проводить спільно з міськими адміністраціями українських міст. На даний час віртуальні книжкові полиці з’являлись у дев’яти містах України: Київ, Львів, Одеса, Житомир, Вінниця, Кіровоград, Немирів, Харків та Полтава.

На корінцях намальованих на стелажах книг розміщуються спеціальні QR-коди, за допомогою яких електронні версії текстів можна безоплатно завантажити в електронних форматах через публічну мережу Wi-Fi і залишити у себе назавжди. Поруч з «Мобільної бібліотекою» по вихідних працюють «мобільні бібліотекарі», які допомагають читачам налаштувати пристрої і показують, як завантажувати книги. З моменту відкриття першої бібліотеки читачі в різних містах України завантажили близько 800 000 книг.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися