Можна купити роутер Huawei B315s з 4G та повернути назад відсоток витрачених грошей

Придбати акційний роутер і скористатися акцією можна до 31 січня 2019 року включно.

Vodafone Україна оголошує про старт продажу домашніх 4G Wi-Fi роутерів, значну частину вартості яких клієнти можуть повернути собі назад на рахунок.

Акційний 4G-роутер Huawei B315s-22 працює в телеком-мережах Vodafone Україна усіх трьох поколінь і роздає 4G-інтернет через Wi-Fi в діапазоні 2,4 ГГц (версія протоколу – 802.11b/g/n). Живлення здійснюється від електромережі. Пристрій може стати джерелом швидкісного інтернету в тих місцях, де важко підключити дротове рішення.

Ціна комплекту для користувача, в який входить роутер Huawei B315s-22, стартовий пакет з тарифом Vodafone Device M і ваучер поповнення на 50 грн, становить 2899 грн. При цьому 400 грн (кешбек) клієнт може повернути собі на мобільний рахунок після купівлі. Щоб отримати кешбек, абоненту необхідно активувати номер зі стартового пакета, поповнити його на 50 грн і перейти в тариф Vodafone Device L, після чого йому буде нараховано кешбек 400 грн (протягом 48 годин).

Придбати акційний роутер і скористатися акцією можна до 31 січня 2019 року включно. Акція діє в 50 магазинах Vodafone Retail у містах Київ, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Кривий Ріг, Одеса, Львів, Чернігів. Деталі акції та адреси магазинів доступні за посиланням.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я