Як смартфон може врятувати, якщо ви забули про Новий рік

На допомогу прийдуть сучасні технології та смартфон. Вони також допоможуть, якщо не хочеться дарувати щось очевидне, як-то мобільники, флешки, планшети.

Якщо ви згадали про новорічні свята, коли до них залишилися лічені години, купити звичний подарунок можна не встигнути. Однак на допомогу прийдуть сучасні технології та смартфон. Вони також допоможуть, якщо не хочеться дарувати щось очевидне, як-то мобільники, флешки, планшети. На своєму смартфоні можна замовити незвичний та цікавий подарунок, який миттєво надійде отримувачу. Ось кілька пропозицій.

  1. Сертифікат з подарунком мрії

Практично кожен заклад обслуговування дозволяє подарувати свої послуги з подарунковим сертифікатом. Це зручний спосіб втілити в життя чиюсь мрію. Наприклад, фаната азіатської культури можна відправити на тайський масаж, знайомого любителя солодощів – на обгортання шоколадом, шанувальника детективів – на квест у зачиненій кімнаті. Можливості подарункових сертифікатів майже невичерпні. Каталоги сертифікатів доступні на агрегаторах radost.ua, www.emozzi.com.ua.

  1. Квитки

Ваш знайомий постійно говорить про свого улюбленого артиста? Він давно мріє побачити його вживу на концерті? Нехай його новорічне бажання збудеться – подаруйте знайомому квиток на найближчий захід його улюбленого виконавця. Також можна дарувати квитки на фільм, театральну виставу, виставку та майже на будь-яку іншу культурну подію, на яку давно хотілося сходити. Такі сервіси, як events.tickets.ua, karabas.com, gastroli.ua, kasa.in.ua допоможуть придбати квиток.

  1. Ігри, додатки та утиліти

Смартфон без сторонніх програм сьогодні погано підходить навіть для простих речей, таких як спілкування. І досить часто бажані додатки, ігри та утиліти відсутні в безплатній версії. Чудовий варіант покласти під ялинку близькій людині програму для її смартфона, яку давно хотілося. Магазини App Store для iOS та Google Play для Android мають функції подарунку – вони відправлять посилання на завантаження електронною поштою.

  1. Телебачення, яке завжди поряд

Цього Нового року також можна подарувати телевізор, але не девайс, а майже весь контент у ньому. Причому дивитися його можна буде усюди, де захочеться. Це послуга мобільного телебачення Vodafone TV, яка пропонує більше 3000 фільмів та серіалів, улюблені телепередачі, спортивні матчі, новини, музика та багато іншого. Для перегляду підходить будь-який гаджет з виходом в інтернет. Додаток Vodafone TV можна безкоштовно завантажити в магазинах Google Play для Android та App Store для iOS. Замовити послугу можна через магазин shop.vodafone.ua.

  1. Книги та журнали

Ваш смартфон також допоможе подарувати близьким людям джерело, яке допоможе їм бути в центрі модних тенденцій, світу фінансів, корисних порад для домашнього ремонту та багато іншого. Ваш мобільник також допоможе подарувати цілий всесвіт з улюбленими героями та пригодами. Для цього достатньо обрати як подарунок передплату на журнал або презентувати книгу. Замовити цифровий доступ до журналів можна, наприклад, на сайті journals.ua, а книги в цифровому форматі можна отримати через сервіси www.bookclub.ua, bookland.net.ua, books.vodafone.ua. Останній зручний тим, що дозволяє читати на будь-якому пристрої з доступом в інтернет, а також має офлайновий режим. Підключитися до нього можна через магазин shop.vodafone.ua.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я